Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Studia z przyszłością 2024

« wróć
04 marca w siedzibie Sali Koncertowej Radia Wrocław odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”, współorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. 
 
Miło nam poinformować, że 3 kierunki studiów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu uzyskało pozytywną opinię jury konkursu, uzyskując prestiżowe wyróżnienie "Studia z przyszłością".
 
Certyfikat przyznano kierunkom:
 
KOSMETOLOGIA - studia II stopnia
KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia w Filii w Szczawnie-Zdroju
KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia w Filii w Rybniku
 
Dodatkowo kierunek KRYMINOLOGIA- studia II stopnia w Filii w Szczawnie-Zdroju stopnia uzyskał wyróżnienie: "Lider jakości kształcenia".
 
Certyfikaty Akredytacyjne „Studia z Przyszłością” przyznawane są kierunkom, które cechują się innowacyjnością i są realizowane według nowoczesnych programów studiów, są dobrze przygotowujące do rynku pracy, przyszłościowe i wartościowe merytorycznie. Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymują kierunki i specjalności studiów, które swoje programy opierają między innymi na  dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji. 
 
Dyplomy i statuetki wręczali prof. Dariusz Rott z Komisji Certyfikacyjnej (Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie), Grażyna Kaczmarczyk (Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego) oraz dr Bartłomiej E. Nowak (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej).
 
Konkurs "Studia z Przyszłością" to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych polskich programów akredytacyjnych w szkolnictwie wyższym, organizowany nieprzerwanie od dziewięciu lat. 

created by: Strony Internetowe Łódź