Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Studia z przyszłością 2024

« wróć
04 marca w siedzibie Sali Koncertowej Radia Wrocław odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”, współorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. 
 
Miło nam poinformować, że 3 kierunki studiów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu uzyskało pozytywną opinię jury konkursu, uzyskując prestiżowe wyróżnienie "Studia z przyszłością".
 
Certyfikat przyznano kierunkom:
 
KOSMETOLOGIA - studia II stopnia
KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia w Filii w Szczawnie-Zdroju
KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia w Filii w Rybniku
 
Dodatkowo kierunek KRYMINOLOGIA- studia II stopnia w Filii w Szczawnie-Zdroju stopnia uzyskał wyróżnienie: "Lider jakości kształcenia".
 
Certyfikaty Akredytacyjne „Studia z Przyszłością” przyznawane są kierunkom, które cechują się innowacyjnością i są realizowane według nowoczesnych programów studiów, są dobrze przygotowujące do rynku pracy, przyszłościowe i wartościowe merytorycznie. Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymują kierunki i specjalności studiów, które swoje programy opierają między innymi na  dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji. 
 
Dyplomy i statuetki wręczali prof. Dariusz Rott z Komisji Certyfikacyjnej (Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie), Grażyna Kaczmarczyk (Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego) oraz dr Bartłomiej E. Nowak (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej).
 
Konkurs "Studia z Przyszłością" to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych polskich programów akredytacyjnych w szkolnictwie wyższym, organizowany nieprzerwanie od dziewięciu lat. 

created by: Strony Internetowe Łódź