Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Studia z przyszłością 2023

« wróć
13 marca w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”, współorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. 
 
Miło nam poinformować, że aż 5 kierunków studiów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu uzyskało pozytywną opinię jury konkursu, uzyskując prestiżowe wyróżnienie "Studia z przyszłością".
 
Certyfikat przyznano kierunkom:
 
 
 
DIETETYKA - studia I i II stopnia
KOSMETOLOGIA - studia I stopnia
KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia
PSYCHOLOGIA - jednolite studia magisterskie
PEDAGOGIKA - studia I i II stopnia w Filii w Rybniku. 
 
Dodatkowo kierunek DIETETYKA - studia I stopnia uzyskał wyróżnienie: "Lider jakości kształcenia".
 
Certyfikaty Akredytacyjne „Studia z Przyszłością” przyznawane są kierunkom, które cechują się innowacyjnością i są realizowane według nowoczesnych programów studiów, są dobrze przygotowujące do rynku pracy, przyszłościowe i wartościowe merytorycznie. Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymują kierunki i specjalności studiów, które swoje programy opierają między innymi na  dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji. 
 
Oceny kierunków studiów w Konkursie „Studia z Przyszłością” dokonuje Kapituła z udziałem wybitnych naukowców zajmujących się problematyką jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym, w tym m.in. prof. Agnieszki Dziedziczak-Foltyn z Uniwersytetu Łódzkiego, prof. Dariusza Rotta z Uniwersytetu Śląskiego, prof. Michała Kaczmarczyka z Wyższej Szkoły Humanitas i dr Aleksandra Kobylarka z Uniwersytetu Wrocławskiego. 
 
Konkurs "Studia z Przyszłością" to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych polskich programów akredytacyjnych w szkolnictwie wyższym, organizowany nieprzerwanie od ośmiu lat. 

created by: Strony Internetowe Łódź