Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Studia z przyszłością 2023

« wróć
13 marca w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”, współorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. 
 
Miło nam poinformować, że aż 5 kierunków studiów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu uzyskało pozytywną opinię jury konkursu, uzyskując prestiżowe wyróżnienie "Studia z przyszłością".
 
Certyfikat przyznano kierunkom:
 
 
 
DIETETYKA - studia I i II stopnia
KOSMETOLOGIA - studia I stopnia
KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia
PSYCHOLOGIA - jednolite studia magisterskie
PEDAGOGIKA - studia I i II stopnia w Filii w Rybniku. 
 
Dodatkowo kierunek DIETETYKA - studia I stopnia uzyskał wyróżnienie: "Lider jakości kształcenia".
 
Certyfikaty Akredytacyjne „Studia z Przyszłością” przyznawane są kierunkom, które cechują się innowacyjnością i są realizowane według nowoczesnych programów studiów, są dobrze przygotowujące do rynku pracy, przyszłościowe i wartościowe merytorycznie. Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymują kierunki i specjalności studiów, które swoje programy opierają między innymi na  dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji. 
 
Oceny kierunków studiów w Konkursie „Studia z Przyszłością” dokonuje Kapituła z udziałem wybitnych naukowców zajmujących się problematyką jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym, w tym m.in. prof. Agnieszki Dziedziczak-Foltyn z Uniwersytetu Łódzkiego, prof. Dariusza Rotta z Uniwersytetu Śląskiego, prof. Michała Kaczmarczyka z Wyższej Szkoły Humanitas i dr Aleksandra Kobylarka z Uniwersytetu Wrocławskiego. 
 
Konkurs "Studia z Przyszłością" to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych polskich programów akredytacyjnych w szkolnictwie wyższym, organizowany nieprzerwanie od ośmiu lat. 

created by: Strony Internetowe Łódź