Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

STOP Depresji - pierwszy wywiad

« wróć

STOP Depresji - Kampania Społeczno-Edukacyjna

Zapraszamy na I odcinek serii.

Z jakimi problemami spotyka się dzisiejsza młodzież? Jak My możemy pomóc w codziennych zmaganiach? Na te i kolejne pytania odpowiedź uzyskacie w naszym materiale. Gościem pierwszego odcinka cyklu wywiadów z Ekspertami jest specjalista w dziedzinie psychologii, terapeuta, interwent kryzysowy - Krzysztof Durnaś. 

Film możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube:

 

Interwencja kryzysowa ✋Kampania STOP DEPRESJI ✋ ROZMAWIAMY na wszystkie trudne tematy/ WSBINOZ (youtube.com)

 

Kampania STOP Depresji to projekt społeczno-edukacyjny skierowany do młodzieży, uczniów szkół ponadpodstawowych, rodziców oraz nauczycieli oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką.

Zaniepokojeni wzrastającą z roku na rok liczbą młodych ludzi cierpiących na depresję, lęki, nerwice  i inne zaburzenia natury emocjonalnej i psychicznej oraz zatrważającą liczbą samobójstw wśród nastolatków, chcielibyśmy dołączyć do tych, którym zdrowie dzieci i młodzieży nie jest obojętny.

W kolejnych odcinkach poruszymy tematy:

W zakresie dietetyki pokażemy, że prawidłowe odżywianie ma duże znaczenie i wpływ na samopoczucie oraz może zmniejszyć ryzyko depresji, obniżyć poziom stresu i napięć.

 

W zakresie kosmetologii zastanowimy się, jak holistyczne podejście do pielęgnacji może wpłynąć na poprawę samopoczucia i samoocen.

 

W zakresie prawa przedstawimy zagadnienia cyberbulingu i cyberstalkingu oraz sposoby reakcji na te zjawiska w aspekcie konsekwencji prawnych.

 

HARMONOGRAM EMISJI

9 KWIETNIA 2024 - dr Dorota Gawlik, wykładowca WSBiNoZ, Filia Rybnik

23 KWIETNIA 2024 - mgr Magdalena Jóźwiak, Aleksandra Kubiak-Salska Łódzka Fundacja Trampolina

07 MAJA 2024 - mgr Przemysław Stano, dietetyk, wykładowca WSBiNoZ , dyrektor szkoły z ASPiracjami

21 MAJA 2024 - mgr Anna Drobnik, kosmetolog, trener, wykładowca WSBiNoZ

04 CZERWCA 2024 - dr Dominika Sujka-Kujawiak, prawniczka, wykładowca WSBiNoZ, Kancelaria Adwokacka Piotr Nowakowki&Dominika Sujka-Kujawiak

 

Podsumowaniem kampanii będzie II Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Zdrowie i bezpieczeństwo psychospołeczne w interdyscyplinarnym dyskursie, która odbędzie się 20 MAJA 2024 w Filii Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Rybniku.

created by: Strony Internetowe Łódź