Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

STOP Depresji - pierwszy wywiad

« wróć

STOP Depresji - Kampania Społeczno-Edukacyjna

Zapraszamy na I odcinek serii.

Z jakimi problemami spotyka się dzisiejsza młodzież? Jak My możemy pomóc w codziennych zmaganiach? Na te i kolejne pytania odpowiedź uzyskacie w naszym materiale. Gościem pierwszego odcinka cyklu wywiadów z Ekspertami jest specjalista w dziedzinie psychologii, terapeuta, interwent kryzysowy - Krzysztof Durnaś. 

Film możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube:

 

Interwencja kryzysowa ✋Kampania STOP DEPRESJI ✋ ROZMAWIAMY na wszystkie trudne tematy/ WSBINOZ (youtube.com)

 

Kampania STOP Depresji to projekt społeczno-edukacyjny skierowany do młodzieży, uczniów szkół ponadpodstawowych, rodziców oraz nauczycieli oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką.

Zaniepokojeni wzrastającą z roku na rok liczbą młodych ludzi cierpiących na depresję, lęki, nerwice  i inne zaburzenia natury emocjonalnej i psychicznej oraz zatrważającą liczbą samobójstw wśród nastolatków, chcielibyśmy dołączyć do tych, którym zdrowie dzieci i młodzieży nie jest obojętny.

W kolejnych odcinkach poruszymy tematy:

W zakresie dietetyki pokażemy, że prawidłowe odżywianie ma duże znaczenie i wpływ na samopoczucie oraz może zmniejszyć ryzyko depresji, obniżyć poziom stresu i napięć.

 

W zakresie kosmetologii zastanowimy się, jak holistyczne podejście do pielęgnacji może wpłynąć na poprawę samopoczucia i samoocen.

 

W zakresie prawa przedstawimy zagadnienia cyberbulingu i cyberstalkingu oraz sposoby reakcji na te zjawiska w aspekcie konsekwencji prawnych.

 

HARMONOGRAM EMISJI

9 KWIETNIA 2024 - dr Dorota Gawlik, wykładowca WSBiNoZ, Filia Rybnik

23 KWIETNIA 2024 - mgr Magdalena Jóźwiak, Aleksandra Kubiak-Salska Łódzka Fundacja Trampolina

07 MAJA 2024 - mgr Przemysław Stano, dietetyk, wykładowca WSBiNoZ , dyrektor szkoły z ASPiracjami

21 MAJA 2024 - mgr Anna Drobnik, kosmetolog, trener, wykładowca WSBiNoZ

04 CZERWCA 2024 - dr Dominika Sujka-Kujawiak, prawniczka, wykładowca WSBiNoZ, Kancelaria Adwokacka Piotr Nowakowki&Dominika Sujka-Kujawiak

 

Podsumowaniem kampanii będzie II Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Zdrowie i bezpieczeństwo psychospołeczne w interdyscyplinarnym dyskursie, która odbędzie się 20 MAJA 2024 w Filii Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Rybniku.

created by: Strony Internetowe Łódź