Wesołych Świąt

Spotkanie z Ekspertem

Serdecznie zapraszamy na kolejny bezpłatny webinar z cyklu "Spotkanie z Ekspertem".

7 marca o godzinie 18:00

Tym razem spotkanie będzie dotyczyło PEDAGOGIKI, a tematem będzie:

"Uzależnienia behawioralne rodziców, a rozwój dziecka"

Wykład ma na celu zasygnalizowanie narastającego problemu współczesnych czasów, jakim są uzależnienia od wykonywania różnych czynności. Dotykają one osób w różnych wieku, najczęściej dzieci i młodzież, ale również osoby będące rodzicami, wychowujące dzieci, pełniące ważne role w systemie rodzinnym.

Uzależnienie rodzica od kompulsywnego wykonywania czynności wpływa w niezwykle istotny sposób na rozwój poznawczy, emocjonalny i społeczny dzieci, będąc nierzadko przyczyną zaburzeń rozwojowych. W trakcie wykładu zostaną przybliżone mechanizmy uzależnień behawioralnych, ich konsekwencje dla systemu rodzinnego i rozwoju dzieci uzależnionych osób, a także zalecenia, co do sposobów radzenia sobie z uzależnieniem oraz wskazówki wychowawcze dla rodziców.

Prowadzący: dr Alina Stosor i dr Gabriela Kowalska, wykładowcy WSBiNoZ w Filii w Rybniku

Podczas webinariów zostanie włączona usługa CART, mowa Ekspertów zostanie w czasie rzeczywistym przetłumaczona na teks pisany. Dzięki tej usłudze w spotkaniu będą mogły uczestniczyć Osoby niesłyszące i słabosłyszące.

Po wykładzie będzie czas na zadawanie pytań.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych!

Organizatorami webinaru jest Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi oraz w Filii w Rybniku.
Udział jest bezpłatny!

Link do spotkania: