Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Rozwijamy praktyczny wymiar kształcenia

« wróć
W naszej Uczelni stawiamy na PRAKTYKĘ i dlatego z wielką satysfakcją informujemy o podpisaniu kolejnej umowy partnerskiej, tym razem z Zakładem Karnym w Garbalinie.
 
 
W ramach nawiązanej współpracy nasi studenci kierunków: PRAWO i KRYMINOLOGIA będą mogli:
- odbywać praktyki w Zakładzie Karnym w Garbalinie
-  brać udział w zajęciach studyjnych
- spotykać się z doświadczonymi praktykami
 
 
W trakcie spotkania, które odbyło się w naszej uczelni Zakład Karny reprezentowała Pani ppłk Małgorzata Banasiak - Zastępca Dyrektora Karnego w Garbalinie oraz ppor. Daria Sadowska - Rzecznik prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Garbalinie. W imieniu Uczelni, naszych Gości mieli natomiast zaszczyt przyjąć Pan Wicekanclerz ds. Finansowych - Przemysław Pirek oraz Dyrektor Instytutu Prawa i Kryminologii - dr Leszek Kuras.
 
W trakcie wizyty przedstawicielki naszego nowego Partnera mogły obejrzeć zaplecze dydaktyczne Uczelni, w tym pracownię wirtualnej rzeczywistości. 
 
W związku z podpisanym porozumieniem w Garbalinie odbyły się już pierwsze zajęcia terenowe naszych studentów. Zakład Karny odwiedziła grupa studiująca Kryminologię pod opieką wykładowcy dr Krzysztofa Nawrockiego. 
 
Studenci w trakcie spotkania mieli możliwość usystematyzowania zdobytej w toku studiów wiedzy z zakresu Kodeksu karnego wykonawczego oraz zapoznania się z infrastrukturą garbalińskiej jednostki penitencjarnej.
 
 

created by: Strony Internetowe Łódź