Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Rozwijamy praktyczny wymiar kształcenia

« wróć
W naszej Uczelni stawiamy na PRAKTYKĘ i dlatego z wielką satysfakcją informujemy o podpisaniu kolejnej umowy partnerskiej, tym razem z Zakładem Karnym w Garbalinie.
 
 
W ramach nawiązanej współpracy nasi studenci kierunków: PRAWO i KRYMINOLOGIA będą mogli:
- odbywać praktyki w Zakładzie Karnym w Garbalinie
-  brać udział w zajęciach studyjnych
- spotykać się z doświadczonymi praktykami
 
 
W trakcie spotkania, które odbyło się w naszej uczelni Zakład Karny reprezentowała Pani ppłk Małgorzata Banasiak - Zastępca Dyrektora Karnego w Garbalinie oraz ppor. Daria Sadowska - Rzecznik prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Garbalinie. W imieniu Uczelni, naszych Gości mieli natomiast zaszczyt przyjąć Pan Wicekanclerz ds. Finansowych - Przemysław Pirek oraz Dyrektor Instytutu Prawa i Kryminologii - dr Leszek Kuras.
 
W trakcie wizyty przedstawicielki naszego nowego Partnera mogły obejrzeć zaplecze dydaktyczne Uczelni, w tym pracownię wirtualnej rzeczywistości. 
 
W związku z podpisanym porozumieniem w Garbalinie odbyły się już pierwsze zajęcia terenowe naszych studentów. Zakład Karny odwiedziła grupa studiująca Kryminologię pod opieką wykładowcy dr Krzysztofa Nawrockiego. 
 
Studenci w trakcie spotkania mieli możliwość usystematyzowania zdobytej w toku studiów wiedzy z zakresu Kodeksu karnego wykonawczego oraz zapoznania się z infrastrukturą garbalińskiej jednostki penitencjarnej.
 
 

created by: Strony Internetowe Łódź