Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Porozumienie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów

« wróć

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi rozpoczyna współpracę z Zarządem Wojewódzkim Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa łódzkiego.

Porozumienie w tej sprawie podpisali podinspektor Krzysztof Balcer Prezes Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa łódzkiego oraz Rektor Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi prof. WSBiNoZ dr Leszek Kuras. 

Celem współpracy są wspólne działania na rzecz podnoszenia kompetencji, kwalifikacji i wiedzy służb mundurowych oraz wspieranie Policji w zakresie kształcenia i doskonalenia w obszarach prawa, kryminologii, bezpieczeństwa wewnętrznego i psychologii. Dzięki podjętej współpracy Policjanci będą mieli możliwość uzupełnienia wykształcenia na studiach  bezpośrednio związanych z ich aktywnością zawodową. 

Uczelnia chciałaby z kolei skorzystać z doświadczenia praktycznego funkcjonariuszy, poprzez włączanie policjantów w proces kształcenia studentów, jak również organizowanie wykładów eksperckich oraz specjalistycznych zajęć warsztatowych. 

W najbliższym czasie planowana jest kolejna wizyta przedstawicieli NSZZ Policjantów w naszej Uczelni, podczas której zaprezentowane zostaną możliwości edukacyjne pracowni wirtualnej rzeczywistości, a w szczególności dwóch symulatorów: wirtualnej sceny zbrodni oraz wirtualnej sali sądowej.

Jesteśmy przekonani, że zainicjowana współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom podpisanego Porozumienia.

created by: Strony Internetowe Łódź