Policyjne Targi Pracy i Edukacji

Już 15 maja w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22G odbędą się

POLICYJNE TARGI PRACY I EDUKACJI

To pierwsze takie wydarzenie w Łodzi, które połączy w sobie prezentację zawodu policjanta oraz ofertę kształcenia WSBiNoZ.

Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się o zasadach i warunkach rekrutacji do Policji, warunkach pracy, możliwościach rozwoju i awansu, a także poznać terminy i zasady rekrutacji na studia do Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

Będzie okazja, aby porozmawiać z funkcjonariuszami o ich doświadczeniach, dowiedzieć się, jak wygląda ich służba na co dzień i jakie umiejętności są potrzebne, aby sprostać wyzwaniom tej niezwykle ważnej profesji.

Oprócz dużej dawki wiedzy i informacji, nie zabraknie także szeregu atrakcji. Policja zaprezentuje wozy bojowe, motocykle oraz sprzęt, którym posługuje się na w swojej pracy.

Będzie można spróbować swoich sił w zabezpieczaniu miejsca zbrodni i zobaczyć, jak pracuje technik kryminalistyki.

Dodatkowo, Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji zaprezentuje sprzęt pirotechniczny, a pokazy posłuszeństwa i umiejętności policyjnych psów z pewnością zachwycą.

Policyjne Targi Pracy i Edukacji to nie tylko okazja do znalezienia wymarzonej pracy, ale również wybrania ścieżki kształcenia.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi oraz Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu

WSTĘP WOLNY! Zapraszamy!