Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Podpisanie porozumienia

« wróć

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Filia w Szczawnie-Zdroju objęła Patronatem IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Wałbrzychu! 

Stosowne porozumienie w tej sprawie podpisali: Rektor Uczelni prof. WSBiNoZ dr Leszek Kuras oraz Bogusław Kuta, dyrektor szkoły. 

 

Uczelnia będzie patronować klasom, które działają w IV LO, a w szczególności klasom mundurowym, której uczniowie mogą kontynuować kształcenie na KIERUNKU KRYMINOLOGIA w Filii w Szczawnie-Zdroju.

 

- Każdy się będzie mógł sprawdzić, czy jest tym Sherlockiem Holmesem, czy nie. Jeśli nie, to zajmie się czymś innym. Jest bardzo duża oferta szkoły, ale jeśli się uda, to czemu nie? - mówił podczas spotkania, dyrektor IV LO, Bogusław Kuta.

 

Zdaniem Dyrektora, dzięki współpracy z Uczelnią wyższą, dla uczniów szkoły otwierają się nowe horyzonty. Już w liceum będą mogli poznać zasady studiowania, uczelnię i zdecydować o dalszej ścieżce swojego rozwoju.

 

W ramach podpisanego porozumienia młodzież z IV Liceum, a także kadra pedagogiczna szkoły będzie mogła bezpłatnie uczestniczyć:

 
  • w konferencjach, sympozjach, spotkaniach, webinarach organizowanych przez Uczelnię
  • warsztatach i drzwiach otwartych
  • konkursach i kampaniach edukacyjnych
  • projektach międzynarodowych

 

- W ubiegłym roku uruchomiliśmy filię w Szczawnie-Zdroju. Wchodzimy teraz w kolejny cykl rekrutacji. Chcielibyśmy zachęcić uczniów, społeczność tej szkoły, by rozważyli możliwość studiowania u nas. Odległość, możliwości logistyczne i bardzo dobra oferta, to jest coś, co mam nadzieję, będzie zachęcające dla absolwentów liceum. - mówił Rektor WSBiNoZ, dr Leszek Kuras.

 
Po uroczystym podpisaniu porozumienia uczniowie mieli okazję poznać bliżej ofertę szkoły i proces rekrutacji na studia. 
 
Wizyta w wałbrzyskim liceum była też okazją do przedstawienia nowego Pełnomocnika Rektora ds. Filii w Szczawnie-Zdroju, którym został mgr Bartosz Rzętkiewicz. Przedstawiciele WSBiNoZ spotkali się także z dziennikarzami i przekazali informacje o planach rozwojowych Filii. 
 
Rekrutacja na studia I i II stopnia na kierunek KRYMINOLOGIA w WSBiNoZ w Szczawnie-Zdroju rusza już 6 maja!
 
Zapraszamy! 

created by: Strony Internetowe Łódź