Nowy rok akademicki rozpoczęty!

Rektor, Senat, Studenci oraz zaproszeni Goście wzięli udział w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022 Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, która odbyła się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz była transmitowana online.

Szczególne życzenia pomyślności w nowym roku akademickim złożył studentom i wykładowcom Wicemarszałek Województwa Łódzkiego - Piotr Adamczyk.

Podczas Inauguracji uhonorowano pracowników Uczelni, którzy w tym roku obchodzą Jubileusz 10-lecia pracy. Dyplomy z okazji Jubileuszu odebrali:

Pani Ewelina Goździk

Pani dr Agnieszka Gutowska-Wyka

Pani Agnieszka Pacocha

Pani dr Anna Sztekmiller-Szymańska

Pan Przemysław Pirek

Wręczono także dyplomy uznania za wyjątkowe zaangażowanie i oddaniem pracy na rzecz Uczelni. Władze Uczelni postanowiły uhonorować w ten sposób:

Pani Joanny Kuglarz Kwarcińskiej

Pani Monika Ostrowska-Pszczyńska

Pani dr Sylwi Rydz

Pani dr Anny Sztekmiller-Szymańskiej

Momentem szczególnym podczas Inauguracji była Immatrykulacja nowych Studentów, którzy dołączyli do społeczności akademickiej WSBiNoZ.

Zgodnie z akademicką tradycją uroczystość zakończył wykład inauguracyjny, który wygłosił prof. UAM dr hab. Jacek Pyżalski "Bilans kryzysowej edukacji zdalnej w Polsce".