Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Kosmetologia medyczna w praktyce

« wróć

Kosmetologia medyczna w praktyce to NOWOŚĆ w ofercie studiów podyplomowych skierowana do wszystkich osób, które chciałyby poszerzyć swoje kompetencje oraz zdobyć umiejętności praktyczne w obrębie najnowszych trendów w dziedzinie kosmetologii.

 

W szczególności studia te polecamy absolwentom kierunków kosmetologia i dietetyka WSBiNoZ oraz innych uczelni wyższych, osobom, które ukończyły kursy kosmetyczne, praktykującym kosmetolożkom, właścicielom gabinetów kosmetycznych, ośrodków SPA&Wellness oraz wszystkim zainteresowanym tematyką.

 

W programie studiów znalazły się m.in. takie przedmioty jak PODOLOGIA, TRYCHOLOGIA, KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA, KOSMETOLOGIA LECZNICZA, ALERGOLOGIA, DERMATOLOGIA  i wiele innych. Co ważne większość zajęć, bo aż 200 godzin, to zajęcia praktyczne! Duży nacisk położono także na zagadnienia biznesowe, takie jak sprzedaż, marketing, zarządzanie oraz PR  w obszarze usług kosmetologicznych.

 

Nabór na studia rusza w lutym, a pierwsze zajęcia przewidziane są od marca 2018 r. Koszt dwusemestralnych studiów to 5 500 zł.

Absolwenci studiów otrzymują świadectwa a dodatkowo Certyfikat sygnowany przez firmę PODOPHARM.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu:

042 683 44 44 lub mailowo podyplomowe@medyk.edu.pl

created by: Strony Internetowe Łódź