Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Innowacje, które dodają skrzydeł

« wróć

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu po raz kolejny w tym roku została nagrodzona jako uczelnia, która wdraża i proponuje swoim studentom szczególnie innowacyjne rozwiązania edukacyjne. Po wyróżnieniach dla naszych kierunków, które uzyskaliśmy w Konkursie „Studia z Przyszłością” przyszedł czas na jeszcze jedno wyróżnienie – SKRZYDŁA WYOBRAŹNI (nagrodę za szczególne osiągnięcia w działalności innowacyjnej dla edukacji). Jest to wyjątkowa nagroda i najwyższe wyróżnienie ruchu innowacyjnego w edukacji. Tym cenniejsze, że o jego przyznaniu decyduje Kapituła, w skład której wchodzą znakomici eksperci zajmujący się problematyką metodyki i unowocześniania kształcenia na jego wszystkich poziomach.

Wręczenie nagród odbyło się w ramach XXXVI Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, którego organizatorem jest Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Naszą uczelnię mieli zaszczyt reprezentować Pan Bartosz Rzętkiewicz – Zastępca Kanclerza ds. Rozwoju oraz Dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa i dr Leszek Kuras – Dyrektor Instytutu Prawa i Kryminologii.

Pragniemy podziękować całej Kapitule oraz w szczególności Panu Dyrektorowi Januszowi Mossowi za uhonorowanie naszej uczelni, naszych pomysłów i naszej pracy.

Wszystkich kandydatów zapraszamy do Uczelni, w której każdy może rozwinąć swoje skrzydła, również wyobraźni!

created by: Strony Internetowe Łódź