Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Innowacje, które dodają skrzydeł

« wróć

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu po raz kolejny w tym roku została nagrodzona jako uczelnia, która wdraża i proponuje swoim studentom szczególnie innowacyjne rozwiązania edukacyjne. Po wyróżnieniach dla naszych kierunków, które uzyskaliśmy w Konkursie „Studia z Przyszłością” przyszedł czas na jeszcze jedno wyróżnienie – SKRZYDŁA WYOBRAŹNI (nagrodę za szczególne osiągnięcia w działalności innowacyjnej dla edukacji). Jest to wyjątkowa nagroda i najwyższe wyróżnienie ruchu innowacyjnego w edukacji. Tym cenniejsze, że o jego przyznaniu decyduje Kapituła, w skład której wchodzą znakomici eksperci zajmujący się problematyką metodyki i unowocześniania kształcenia na jego wszystkich poziomach.

Wręczenie nagród odbyło się w ramach XXXVI Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, którego organizatorem jest Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Naszą uczelnię mieli zaszczyt reprezentować Pan Bartosz Rzętkiewicz – Zastępca Kanclerza ds. Rozwoju oraz Dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa i dr Leszek Kuras – Dyrektor Instytutu Prawa i Kryminologii.

Pragniemy podziękować całej Kapitule oraz w szczególności Panu Dyrektorowi Januszowi Mossowi za uhonorowanie naszej uczelni, naszych pomysłów i naszej pracy.

Wszystkich kandydatów zapraszamy do Uczelni, w której każdy może rozwinąć swoje skrzydła, również wyobraźni!

created by: Strony Internetowe Łódź