Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Inauguracja w Filii w Rybniku

« wróć

Władze Uczelni, wykładowy, studenci oraz zaproszenie goście wzięli udział w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu – w Filii w Rybniku.

 

W nowym roku akademickim zajęcia będą odbywać się w nowej siedzibie przy ul. Kościuszki 54 (w budynku Politechniki Śląskiej). 

Uczelnia dynamicznie się rozwija, prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunku pedagogika a od nowego roku akademickiego poszerzyła swoją ofertę o studia I stopnia na kierunku kryminologia.

 

Podczas uroczystości studentki: Małgorzata Świerczyńska i Kamila Tokarz odebrały dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i ocenę celującą na dyplomie.

 

Momentem szczególnym podczas Inauguracji była Immatrykulacja nowych Studentów, którzy dołączyli do społeczności akademickiej WSBiNoZ.

 

W nowym roku akademickim głównym celem władz Uczelni jest utrzymanie jakości kształcenia, sprawna organizacja toku studiów oraz rozwijanie nowoczesnych i inspirujących  form kształcenia.

 

Ze względu na duże zainteresowanie studiami w WSBiNoZ Filia Rybnik uczelnia postanowiła przedłużyć rekrutację do 31 października. Kandydaci mogą zapisywać się przez stronę internetową www.wsbinoz.edu pl lub osobiście w siedzibie uczelni przy ul. Kościuszki 54.

 

Zgodnie z akademicką tradycją uroczystość zakończył wykład inauguracyjny, który wygłosiła dr Alina Stosor „Cyberbulling i cyberstalikng jako współczesne formy zachowań patologicznych w internecie”.

 

 

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź