Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Inauguracja w Filii w Rybniku

« wróć

Władze Uczelni, wykładowy, studenci oraz zaproszenie goście wzięli udział w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu – w Filii w Rybniku.

 

W nowym roku akademickim zajęcia będą odbywać się w nowej siedzibie przy ul. Kościuszki 54 (w budynku Politechniki Śląskiej). 

Uczelnia dynamicznie się rozwija, prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunku pedagogika a od nowego roku akademickiego poszerzyła swoją ofertę o studia I stopnia na kierunku kryminologia.

 

Podczas uroczystości studentki: Małgorzata Świerczyńska i Kamila Tokarz odebrały dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i ocenę celującą na dyplomie.

 

Momentem szczególnym podczas Inauguracji była Immatrykulacja nowych Studentów, którzy dołączyli do społeczności akademickiej WSBiNoZ.

 

W nowym roku akademickim głównym celem władz Uczelni jest utrzymanie jakości kształcenia, sprawna organizacja toku studiów oraz rozwijanie nowoczesnych i inspirujących  form kształcenia.

 

Ze względu na duże zainteresowanie studiami w WSBiNoZ Filia Rybnik uczelnia postanowiła przedłużyć rekrutację do 31 października. Kandydaci mogą zapisywać się przez stronę internetową www.wsbinoz.edu pl lub osobiście w siedzibie uczelni przy ul. Kościuszki 54.

 

Zgodnie z akademicką tradycją uroczystość zakończył wykład inauguracyjny, który wygłosiła dr Alina Stosor „Cyberbulling i cyberstalikng jako współczesne formy zachowań patologicznych w internecie”.

 

 

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź