Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 Filia w Szczawnie-Zdroju

« wróć

Pierwsza, historyczna Inauguracja Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu odbyła się w ubiegły piątek (29 września) w Szczawnie-Zdroju. To właśnie tutaj, w podwałbrzyskim uzdrowisku Uczelnia uruchomiła swoją drugą (po Rybniku) Filię.

 

Na pierwszym roku KRYMINOLOGII studiować będzie w Szczawnie-Zdroju blisko 50 studentów.

 

Uroczysta Inauguracja odbyła się w stylowych wnętrzach Teatru Zdrojowego i zgromadziła wielu znamienitych Gości. Zaproszenie Uczelni przyjęli między innymi: Pani Poseł Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Pan Marek Fedoruk, Burmistrz Szczawna-Zdroju, Pan Marek Ćmikiewicz, z-ca Burmistrza Szczawna-Zdroju, Pani Bogumiła Wojtczuk Skarbnik Miasta, Pan Adam Motyka Przewodniczący Rady Miasta, Pan major Bartłomiej Perlak, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Świdnicy, Pan Pułkownik Tomasz Pyra Dyrektor Zakładu Karnego w Nysie oraz Pan dr Piotr Sylwestrzak Kanclerz Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa.

Z ramienia Uczelni, w Inauguracji wzięli udział: JM Rektor prof. WSBiNoZ dr hab. Wojciech Welskop, Kanclerz Michał Orski, Pełnomocnik Rekotra ds. Filii WSBiNoZ w Szczawnie-Zdroju dr Leszek Kuras oraz Aleksandra Mysiakowska, Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych. 

 

 

Po raz pierwszy w tym roku Senat Uczelni postanowił ustanowić specjalne statuetki „Zasłużony dla Uczelni” osobom, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju i aktywnej promocji Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu. W Szczawnie-Zdroju Statuetką uhonorowano Burmistrza Miasta.

 

„Nie jest tajemnicą, że Szczawno-Zdrój przyjęło nas z otwartymi ramionami i stworzyło dogodne warunki do uruchomienia siedziby Filii Uczelni i jej dalszego rozwoju. A za tym życzliwym przyjęciem stoi nie kto inny, jak Burmistrz Szczawna-Zdroju Pan Marek Fedoruk, któremu w tym miejscu chcemy serdecznie podziękować i wręczyć tę symboliczną statuetkę” - powiedziała Aleksandra Mysiakowska, Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych, prowadząca uroczystość.

 

Momentem szczególnym podczas Inauguracji była Immatrykulacja nowych Studentów, którzy dołączyli do społeczności akademickiej WSBiNoZ.

 

Uroczystość zwieńczył wykład inauguracyjny, który wygłosił Rektor Uczelni prof. WSBiNoZ dr hab. Wojciech Welskop pt. „Immersyjność nowych mediów w procesie komunikowania społecznego”.

Życzymy wszystkim wytrwałości, samych sukcesów i pięknej akademickiej przygody!

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź