Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 Filia w Rybniku

« wróć

Władze Uczelni, wykładowy, studenci oraz zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu – w Filii w Rybniku.

Uczelnia dynamicznie się rozwija, prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunku pedagogika a od nowego roku akademickiego poszerzyła swoją ofertę o studia II stopnia na kierunku kryminologia.

 

Podczas Inauguracji uhonorowano pracowników Uczelni, którzy wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i oddaniem pracy na rzecz Uczelni. Dyplomy odebrały: Pani dr Dorota Gawlik, Pani dr Gabriela Kowalska, Pani dr Alina Stosor.

 

Podczas uroczystości studentki: Pania Anna Rybacka i Pani Sylwia Smołka odebrały dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce.

 

Momentem szczególnym podczas Inauguracji była Immatrykulacja nowych Studentów, którzy dołączyli do społeczności akademickiej WSBiNoZ. Studia w rybnickiej Filii WSBiNoZ rozpoczyna w tym roku ponad 100 nowych studentów. Życzymy wszystkim wytrwałości, samych sukcesów i pięknej akademickiej przygody!

 

Ze względu na duże zainteresowanie studiami w WSBiNoZ Filia Rybnik uczelnia postanowiła przedłużyć rekrutację do 15 października. Kandydaci mogą zapisywać się przez stronę internetową www.wsbinoz.edu.pl lub osobiście w siedzibie uczelni przy ul. Kościuszki 54.

 

Zgodnie z akademicką tradycją uroczystość zakończył wykład inauguracyjny, który wygłosiła dr Gabriela Kowalska. A tytuł wykładu to Misja społeczna a budowanie i ekspresja wartości w organizacjach pozarządowych"

 

 

 

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź