Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 Filia w Rybniku

« wróć

Władze Uczelni, wykładowy, studenci oraz zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu – w Filii w Rybniku.

Uczelnia dynamicznie się rozwija, prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunku pedagogika a od nowego roku akademickiego poszerzyła swoją ofertę o studia II stopnia na kierunku kryminologia.

 

Podczas Inauguracji uhonorowano pracowników Uczelni, którzy wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i oddaniem pracy na rzecz Uczelni. Dyplomy odebrały: Pani dr Dorota Gawlik, Pani dr Gabriela Kowalska, Pani dr Alina Stosor.

 

Podczas uroczystości studentki: Pania Anna Rybacka i Pani Sylwia Smołka odebrały dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce.

 

Momentem szczególnym podczas Inauguracji była Immatrykulacja nowych Studentów, którzy dołączyli do społeczności akademickiej WSBiNoZ. Studia w rybnickiej Filii WSBiNoZ rozpoczyna w tym roku ponad 100 nowych studentów. Życzymy wszystkim wytrwałości, samych sukcesów i pięknej akademickiej przygody!

 

Ze względu na duże zainteresowanie studiami w WSBiNoZ Filia Rybnik uczelnia postanowiła przedłużyć rekrutację do 15 października. Kandydaci mogą zapisywać się przez stronę internetową www.wsbinoz.edu.pl lub osobiście w siedzibie uczelni przy ul. Kościuszki 54.

 

Zgodnie z akademicką tradycją uroczystość zakończył wykład inauguracyjny, który wygłosiła dr Gabriela Kowalska. A tytuł wykładu to Misja społeczna a budowanie i ekspresja wartości w organizacjach pozarządowych"

 

 

 

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź