Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

II spotkanie Rady Pracodawców

« wróć

O współczesnych wyzwaniach rynku pracy oraz kompetencjach absolwentów dyskutowali uczestnicy II spotkania Rady Pracodawców powołanej przy Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. 

 

Członkowie Rady - przedstawiciele łódzkich firm i instytucji, wspólnie zgodzili się, że pracodawcy oczekują nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim praktyki i doświadczenia. Obradujący podkreślali także, jak ważne jest kształcenie kompetencji społecznych przyszłych absolwentów, czyli umiejętności komunikacji, radzenie sobie ze stresem, pracy zespołowej. 

 

W trakcie dyskusji nawiązano do wyzwań, z jakimi musiały radzić sobie szkoły, uczelnie i firmy w dobie pandemii. Podyktowane sytuacją i szybko wdrożone kształcenie oraz praca online w rezultacie miały zarówno dobre, jak i słabsze strony. W wielu przypadkach praca była bardziej efektywna i lepiej zorganizowana, okazało się, że można pracować i uczyć się z każdego miejsca w kraju, a nawet świata. 

 

Podczas II spotkania do grona Rady Pracodawców przyjęto nowych członków: Panią Paulinę Drozdowską, Manager Velvet Clinic – Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii oraz Pana dra Jarosława Tokarskiego – Koordynator Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi. 

created by: Strony Internetowe Łódź