Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

II spotkanie Rady Pracodawców

« wróć

O współczesnych wyzwaniach rynku pracy oraz kompetencjach absolwentów dyskutowali uczestnicy II spotkania Rady Pracodawców powołanej przy Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. 

 

Członkowie Rady - przedstawiciele łódzkich firm i instytucji, wspólnie zgodzili się, że pracodawcy oczekują nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim praktyki i doświadczenia. Obradujący podkreślali także, jak ważne jest kształcenie kompetencji społecznych przyszłych absolwentów, czyli umiejętności komunikacji, radzenie sobie ze stresem, pracy zespołowej. 

 

W trakcie dyskusji nawiązano do wyzwań, z jakimi musiały radzić sobie szkoły, uczelnie i firmy w dobie pandemii. Podyktowane sytuacją i szybko wdrożone kształcenie oraz praca online w rezultacie miały zarówno dobre, jak i słabsze strony. W wielu przypadkach praca była bardziej efektywna i lepiej zorganizowana, okazało się, że można pracować i uczyć się z każdego miejsca w kraju, a nawet świata. 

 

Podczas II spotkania do grona Rady Pracodawców przyjęto nowych członków: Panią Paulinę Drozdowską, Manager Velvet Clinic – Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii oraz Pana dra Jarosława Tokarskiego – Koordynator Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi. 

created by: Strony Internetowe Łódź