Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Filia w Szczawnie-Zdroju

« wróć
Władze Uczelni: prof. WSBiNoZ dr hab. Wojciech Welskop, dr Leszek Kuras, Pełnomocnik Rektora ds. Filii WSBiNoZ w Szczawnie-Zdroju, Michał Orski Kanclerz, Przemysław Pirek Wicekanclerz ds. finansowych oraz Aleksandra Mysiakowska Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych odwiedzili Szczawno-Zdrój, w którym od nowego roku akademickiego działać będzie nowa Filia WSBiNoZ.
 
Po urokliwym uzdrowisku oprowadził łódzką delegację - burmistrz Szczawna - Pan Marek Fedoruk oraz jego współpracownicy: Pan Sławomir Grochala, Sekretarz Miasta i Pani Marta Mysiak, Inspektor ds. Oświaty. Władze gminy zadeklarowały pomoc oraz współpracę w zakresie promocji i organizacji Filii WSBiNoZ.
 
Podczas spaceru deptakiem Szczawna, udało się zajrzeć do Teatr Zdrojowego oraz Parku Zdrojowego z Pijalnią Wód Mineralnych, a także obejrzeć miejsce - budynek obecnej szkoły, w którym mieścić się będzie Filia Uczelni (przy ul. Sienkiewicza 32)
 
W Szczawnie-Zdroju studenci będą mogli kształcić się na kierunku KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia! Studenci tego kierunku zdobywają wszechstronną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, rozpoznawania zjawisk przestępczości kryminalnej, gospodarczej, narkotykowej, zorganizowanej oraz patologii społecznych. Uczą się, jak wykorzystywać wiedzę z zakresu psychologii czy socjologii do rozpoznawania, zapobiegania i zwalczania przestępczości. Techniki śledcze, profil przestępcy, badanie poszlak, rekonstrukcja zdarzeń to tylko wybrane zagadnienia poruszane podczas studiów

 

Rekrutacja na studia do Filii w Szczawnie-Zdroju już trwa. Zapisać można się poprzez formularz kontaktowy dostępny po linkiem:

Formularz rekrutacyjny - Rekrutacja studia I i II stopnia, jednolite magisterskie - Rekrutacja online! - Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Studia Łódź (wsbinoz.edu.pl)

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź