Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Filia w Szczawnie-Zdroju

« wróć
Władze Uczelni: prof. WSBiNoZ dr hab. Wojciech Welskop, dr Leszek Kuras, Pełnomocnik Rektora ds. Filii WSBiNoZ w Szczawnie-Zdroju, Michał Orski Kanclerz, Przemysław Pirek Wicekanclerz ds. finansowych oraz Aleksandra Mysiakowska Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych odwiedzili Szczawno-Zdrój, w którym od nowego roku akademickiego działać będzie nowa Filia WSBiNoZ.
 
Po urokliwym uzdrowisku oprowadził łódzką delegację - burmistrz Szczawna - Pan Marek Fedoruk oraz jego współpracownicy: Pan Sławomir Grochala, Sekretarz Miasta i Pani Marta Mysiak, Inspektor ds. Oświaty. Władze gminy zadeklarowały pomoc oraz współpracę w zakresie promocji i organizacji Filii WSBiNoZ.
 
Podczas spaceru deptakiem Szczawna, udało się zajrzeć do Teatr Zdrojowego oraz Parku Zdrojowego z Pijalnią Wód Mineralnych, a także obejrzeć miejsce - budynek obecnej szkoły, w którym mieścić się będzie Filia Uczelni (przy ul. Sienkiewicza 32)
 
W Szczawnie-Zdroju studenci będą mogli kształcić się na kierunku KRYMINOLOGIA - studia I i II stopnia! Studenci tego kierunku zdobywają wszechstronną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, rozpoznawania zjawisk przestępczości kryminalnej, gospodarczej, narkotykowej, zorganizowanej oraz patologii społecznych. Uczą się, jak wykorzystywać wiedzę z zakresu psychologii czy socjologii do rozpoznawania, zapobiegania i zwalczania przestępczości. Techniki śledcze, profil przestępcy, badanie poszlak, rekonstrukcja zdarzeń to tylko wybrane zagadnienia poruszane podczas studiów

 

Rekrutacja na studia do Filii w Szczawnie-Zdroju już trwa. Zapisać można się poprzez formularz kontaktowy dostępny po linkiem:

Formularz rekrutacyjny - Rekrutacja studia I i II stopnia, jednolite magisterskie - Rekrutacja online! - Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Studia Łódź (wsbinoz.edu.pl)

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź