Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Erasmus+ w roku akademickim 2023/2024

« wróć

Szanowni Studenci!

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na mobilności w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2023/2024

 

Rekrutacja na wyjazdy w ramach studiów w semestrze zimowym 2023/2024 odbędzie się w dniach 20-31 marca 2023 r.

Rekrutacja na wyjazdy w ramach praktyk odbędzie się w dniach 20-30 kwietnia 2023 r. (mobilności mogą być realizowane podczas wakacji w bieżącym roku akademickim).

 

Co należy zrobić?

  1. Zapoznaj się z aktualnymi informacjami na temat mobilności w ramach studiów lub praktyk: https://www.wsbinoz.edu.pl/erasmus/program-erasmus/o-programie (zapoznaj się z ofertę uczelni partnerskich, kosztami wyjazdu, dokumentacją i zasadami mobilności).

 

  1. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapisz się na Teams do zespołu ERASMUS+ rekrutacja w ramach mobilności 2023/2024, wpisując kod: mxqdfvz i rozpocznij dyskusję na kanale ogólnym.

 

  1. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy w wyznaczonym terminie, wchodząc na link: https://forms.office.com/e/TLRVn0H0EM (uwaga: formularz zgłoszeniowy można przesłać tylko jeden raz!)

 

  1. Oczekuj na wiadomość na podany w formularzu adres e-mail o wynikach rekrutacji. Wyniki rekrutacji w ramach poszczególnych mobilności zostaną podane do wiadomości w ciągu tygodnia od dnia zakończenia procesu rekrutacji.

 

Powodzenia!

created by: Strony Internetowe Łódź