Daj pluszaka dla Strażaka

Samorząd Studencki WSBiNoZ wraz z opiekunem serdecznie zapraszają do udziału w III edycji akcji charytatywnej
"Daj pluszaka dla Strażaka".

Zbiórka będzie trwała do 15 stycznia 2023! Pluszowe zabawki można przynosić do dziekanatu.
Mogą być nowe, ale także używane w dobrym stanie i odświeżone.

Zebrane maskotki trafią do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi i będą pomagać Strażakom podczas interwencji, w których poszkodowane są dzieci!

Misie mają wielką MOC: pomagają najmłodszym zminimalizować stres i odbudować poczucie bezpieczeństwa. Ważne jest także to, że w momencie ciężkiego przeżycia odwracają uwagę dzieci od drastycznych scen.
Zapraszamy Was do włączenia się do akcji! Stwórzmy razem sztab misiowych ratowników!

Jeśli potrzebujecie więcej informacji, zgłaszajcie się do Przewodniczącej Samorządu - Dominiki Sińczak!