Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Bądźcie, prowadźcie, chrońcie

« wróć
Instytut Nauk Społecznych w Łodzi i w Rybniku zaprasza na ostatnie w tym roku, bezpłatne spotkanie z cyklu „Bądźcie, prowadźcie, chrońcie”, które odbędzie się 24 czerwca o godzinie 18.00.
 
Jego temat to: „Nie bój się opowiadać siebie - trening wyrażania emocji”.
 
 
Link do spotkania na platformie MS Teams:
 
 
 
Opis szkolenia:
 
Porozmawiajmy o naturze emocji. O ich naturalności i roli w naszym życiu. Czy trzeba się ich wstydzić? Czy można je okazywać? W jakich sytuacjach? Jak nad nimi zapanować? Czy emocje mogą być narzędziem do osiągania naszych celów komunikacyjnych? Na te i inne pytania odpowiemy podczas webinaru. Uczestnictwo w spotkaniu pozwoli na podniesienie samoświadomości w zakresie ludzkiej emocjonalności, poprawi kompetencje komunikacyjne i poznawcze. Poćwiczymy czytanie mowy ciała, odczytywanie emocji, ich poprawne nazywanie oraz sprawne wyrażanie.
 
 
Prowadzący - mgr Anna Szweda-Piguła:
 
Ekspertka w zakresie public relations, komunikacji społecznej i budowania wizerunku. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Doświadczona w pracy projektowej, budowaniu zespołów i zarządzaniu nimi, kreowaniu różnorodnych wydarzeń. Od wielu lat związana z pracą w samorządzie. Posiada również kilkunastoletni staż pracy w mediach i we współpracy z mediami. Sprawdzona konferansjerka. Doradza, szkoli i pomaga w budowaniu skutecznej komunikacji, podejmowaniu strategicznych decyzji i tworzeniu marki osobistej lub firmowej.
Przypominamy o konieczności logowania się za pomocą imienia i nazwiska.

created by: Strony Internetowe Łódź