Rekrutacja trwa!

więcej

Psychologia

więcej

Prawo

więcej

Kryminologia

więcej
Studia podyplomowe
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej
Przeniesienie z innej uczelni
więcej

Szkoła tradycyjna a szkoła przyszłości - z perspektywy Studentów II semestru PEDAGOGIKI – ćwiczenia z SOCJOLOGII EDUKACJI

« wróć

Szkoła tradycyjna a szkoła przyszłości - z perspektywy Studentów II semestru PEDAGOGIKI – ćwiczenia z SOCJOLOGII EDUKACJI

Zdjęcia z pracowni technologii żywności, Dietetyka, II semstr, stacjonarne - dania dla dzieci

Zdjęcia z pracowni technologii żywności, Dietetyka, IV semstr, stacjonarne - dania dla dzieci

Zdjęcia z pracowni technologii żywności, Dietetyka, IV semstr, stacjonarne - pomysły na dania wielkanocne

Zdjęcia z pracowni technologii żywności, Dietetyka, VI semstr, stacjonarne - pomysły na dania wielkanocne

VI semestr Dietetyki niestacjonarnej, specjalność Psychodietetyka „Zdrowe dania dla dzieci”

Rak. To się leczy! Fotorelacja z biegu.

22 czerwca 2014 r. odbył się Bieg Charytatywny wspierający kampanię Rak. To się leczy! Nasza Uczelnia była Partnerem tego wydarzenia. Bieg na dystansie 5 km wystartował w samo południe na terenie MOSiR w Łodzi przy ul. Małachowskiego. Medyka dzielnie reprezentowała kilkudziesięcioosobowa grupa Studentów oraz Pracowników Uczelni. Całemu wydarzeniu towarzyszył piknik rodzinny promujący zdrowy styl życia, między innymi można było skorzystać z darmowych porad dietetycznych udzielanych przez naszych Studentów

Juwenalia 2014

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z oficjalnego rozpoczęcia Juwenaliów 2014

Pedicure SPA&Welness - praca zaliczeniowa, I rok Kosmetologii

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć I roku kosmetologii, podczas których studentki zajmowały się pielęgnacją stóp. Tematem pracy zaliczeniowej było "Pedicure SPA&Welness".
Studentki wykazały się dużą kreatywnością i zaangażowaniem: samodzielnie wykonały peelingi i maseczki do stóp z domowych produktów. Ciekawie i pomysłowo zaaranżowały stanowiska pracy, na których nie zabrakło aromatyzowanych świeczek, płatków kwiatów i owoców.

Fotorelacja z zajęć praktycznych słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu podologii.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć praktycznych słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu podologii. W pierwszym semestrze studiów studenci zdobywali wiedzę teoretyczną. Teraz uczą się, jak wykorzystać nabyte umiejętności w praktyce i przyjmują pierwszych pacjentów. W pracowni podologicznej pod czujnym okiem doświadczonego podologa studenci wykonują pedicure leczniczy i udzielają porad, jak prawidłowo pielęgnować stopy. Podczas zajęć praktycznych studenci nabywają kompetencji do wykonywania zabiegów związanych z wrastającymi paznokciami, usuwaniem hiperkeratozy i modzeli, rekonstrukcji uszkodzonej płytki paznokciowej, zakładania klamer korygujących, ortotyki, stosowania drenażu limfatycznego kończyn dolnych, a także innych technik masażu poprawiających kondycję stóp i nóg.

 

Zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu podologii trwają dwa semestry i odbywają się w systemie w weekendy w godz. od 8.00 do 17.30 w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

 

Absolwenci tego kierunku przygotowani są do pracy min.: w sanatoriach, domach opieki społecznej i hospicjach, ośrodkach i gabinetach odnowy biologicznej, gabinetach masażu, w fitness – centrach, w gabinetach stopy cukrzycowej i trudno gojących się ran, w gabinetach podologicznych i kosmetycznych, w poradniach i gabinetach rehabilitacyjnych.

 

Biorąc pod uwagę rozwój podologii oraz deficyt na rynku, na specjalistów z tej dziedziny, ukończenie tej specjalności znacznie zwiększy atrakcyjność absolwenta na rynku pracy i ułatwi znalezienie satysfakcjonującej pracy.

Targi Edukacyjne Zduńska Wola, Sieradz

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z udziału naszej Uczelni w targach edukacyjnych w Zduńskiej Woli oraz w Sieradzu. Zainteresowanych naszą ofertą kształcenia zapraszamy do odwiedzenia stoiska "Medyka" w Warszawie 6-8 marca podczas XXI Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2014 w Pałacu Kultury. A wszystkim tym, którzy nie wybierają się do stolicy, przypominamy, że 11 marca będziemy brać udział w Skierniewickim Salonie Edukacyjnym, a 13-14 w targach edukacyjnych w Łodzi. Stoisko WSBiNoZ w hali Expo (al. Politechniki 4), zamieni się w klimatyczne SPA, w którym nie tylko będzie można uzyskać informacje na temat Uczelni, ale także poddać się zabiegom na twarz i dłonie.

Zajęcia na studiach podyplomowych w zakresie Dietetyki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć na studiach podyplomowych w zakresie Dietetyki, które odbyły się 22/23 lutego w Centrum Zdrowia Matki Polki. Dzięki współpracy z Instytutem słuchacze studiów podyplomowych mają możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od specjalistów zajmujących się na co dzień problematyką żywienia i leczeniem osób z chorobami dietozależnymi.

 

Zajęcia w CZMP prowadzą: dr Urszula Pytasz , dietetyk z Kliniki Endokrynologii i Chorób Metabolicznych oraz dr hab. prof. WSBiNoZ Barbara Kamer.

 

Finał Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali finałowej Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego, która odbyła się 9 lutego w Teatrze Miejskim w Sieradzu.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu była partnerem tego wydarzenia oraz fundatorem nagród. Profesjonalny make-up finalistkom wykonały studentki kierunku kosmetologia: Karolina Kosecka i Katarzyna Krakowiak, które dzięki temu miały okazję zdobyć doświadczenie oraz zobaczyć, jak wygląda praca przy przygotowaniach tego typu pokazów.
Pięć najpiękniejszych nastolatek otrzymało od naszej Uczelni vouchery na „Dzień Piękna w Medyku”, czyli zabiegi na twarz, dłonie i stopy, a wszystkie dziewczęta – drobne upominki.

Wszystkim Finalistkom serdecznie gratulujemy!

ZADANIE ZALICZENIOWE: POTRAWY WEDŁUG WYBRANEJ DIETY, V SEMESTR DIETETYKI STACJONARNEJ

created by: Strony Internetowe Łódź