Powered by Smartsupp

Start rekrutacji!

więcej

Drzwi otwarte

więcej

Stop depresji

więcej

Pracownia VR

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej

Kosmetologia

więcej

Prawo

więcej

Psychologia

więcej

Dietetyka

więcej

Pedagogika

więcej

Studia podyplomowe

więcej

Podpisanie Porozumienia z Okręgowym Inspektoratem Pracy

« wróć

Do grona naszych Partnerów dołączył dzisiaj Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Celem zainicjowanej współpracy będzie przede wszystkim podejmowanie wspólnych inicjatyw edukacyjnych oraz informacyjnych, w tym organizowanie wspólnych spotkań, szkoleń i konferencji dla studentów oraz instytucji i przedsiębiorstw.

Podpisane Porozumienie jest szczególnie cenne dla studentów kierunku Prawo i kierunku Kryminologia, gdyż dzięki podpisanej umowie, studenci tych kierunków będą mogli odbywać w Inspektoracie swoje zawodowe praktyki studenckie. Ponadto przedstawiciele Inspektoratu będą zapraszani na Uczelnię w celu przedstawienia najnowszych trendów oraz zmian, które zachodzą na rynku pracy, w szczególności w zakresie prawa pracy.

W trakcie dzisiejszego spotkania Okręgowy Inspektorat Pracy był reprezentowany przez Pana Marcina Grzelaka – p.o. Okręgowego Inspektora Pracy w Łodzi, WSBiNoZ reprezentowali natomiast dr Leszek Kuras – Rektor uczelni oraz Bartosz Rzętkiewicz – Wicekanclerz ds. Rozwoju oraz Dyrektor Instytutu Prawa i Kryminologii.

created by: Strony Internetowe Łódź