Wysokie stypendia z MON

więcej

Rekrutacja trwa

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

PRISM - spotkania projektowe

« wróć

Spotkania projektowe w ramach projektu PRISM

Kick Off Meeting

W środę 17 lutego 2021 r. odbyło się spotkanie inauguracyjne projektu PRISM. Ze względu na obowiązujące obostrzenie spotkanie to zostało zorganizowane w formie online. Podczas spotkania partnerzy mieli okazję spotkać się, omówić przyszłe działania i uzgodnić plan działania.
Projekt PRISM koncentruje się na pomocy rolnikom w przedefiniowaniu zrównoważonego sektora opartego na Rolnictwie 4.0 poprzez zasoby otwartej edukacji VET.

Drugie spotkanie partnerskie ramach projektu PRISM.

W piątek, 9 kwietnia 2021 r., partnerzy projektu PRISM odbyli drugie spotkanie online, podczas którego omawiali dotychczasowe postępy projektu, monitorowali rozwój rezultatów i planowali kolejne kroki w rozpowszechnianiu projektu.

 

PRISM - 3 spotkanie partnerów.

W środę 9 czerwca 2021 r. partnerzy projektu PRISM spotkali się trzeci raz w formie online. Celem spotkania była wymiana informacji na temat postępów poczynionych w zakresie czterech rezultatów projektu, a także omówienie dalszych kroków dla wszystkich tych rezultatów. Ponadto, biorąc pod uwagę, że pandemia SARS-CoV-2 dobiega końca, partnerstwo podjęło dyskusję na temat organizacji kolejnego spotkania w formie stacjonarnej.

4 spotkanie partnerskie

W piątek 16 lipca 2021 r. partnerzy Project PRISM odbyli drugie Międzynarodowe Spotkanie Projektowe. Ze względu na ograniczenia wynikające z COVID-19 spotkanie odbyło się online, ale zgodnie z planem obecni byli przedstawiciele wszystkich instytucji. Spotkanie było poświęcone analizie postępów prac w poszczególnych rezultatach. Partnerstwo podsumowało dotychczasowe zrealizowane działania upowszechniające i opracowało plan kolejnych działań związanych, które będą realizowane do kolejnego międzynarodowego spotkania partnerskiego.
W związku z poluźnieniem restrykcji dotyczących podróży partnerstwo ustaliło termin kolejnego spotkania stacjonarnego. Spotkanie odbędzie się w siedzibie włoskiego partnera, na Sycylii.

created by: Strony Internetowe Łódź