Wysokie stypendia z MON

więcej

Rekrutacja trwa

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

ACTIVE.U booklet

« wróć

Podręcznik (ACTIVE.U-booklet) ma na celu przekazanie istotnych informacji na temat rozwoju projektu Erasmus + Sport: ACTIVE.U - Sport And Social Inclusion.
Początkowo projekt zaplanowany został na okres realizacji 24 miesięcy, ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią Covid-19, został przedłużony do 36 miesięcy.
W niniejszym dokumencie partnerstwo starało się podzielić wiedzą, którą udało się uzyskać na temat sposobu, w jaki różni europejscy interesariusze, postrzegani jako punkt odniesienia w dziedzinie sportu i integracji społecznej, postrzegają i operacjonalizują strategie promujące włączenie NEETS poprzez aktywność fizyczną i sportową . Wierzymy, że ten materiał będzie miał zasadnicze znaczenie dla zwiększenia wiedzy na temat tego, co jest istotne w tworzeniu i rozwoju tego typu projektów, a tym samym przyczyni się do rozwiązania problemu integracji społecznej NEETs w Europie.
Podzielimy się także naszymi doświadczeniami w realizacji tego projektu, ponieważ mogą one być cenne dla innych przyszłych projektów europejskich w tej dziedzinie.

created by: Strony Internetowe Łódź