Dla Studenta

Akademickie Centrum Medyczne

Akademickie Centrum Medyczne to nowoczesny, wielospecjalistyczny zespół poradni dedykowany studentom. Zapewnia łatwy dostęp zarówno do lekarzy pierwszego kontaktu jak i specjalistów (ginekolog, okulista, alergolog, ortopeda, chirurg, urolog, gastroenterolog, endokrynolog i inni). Oferuje także usługi w ramach stomatologii, rehabilitacji, dietetyki. Dysponuje szerokim zapleczem diagnostycznym a także prowadzi liczne programy profilaktyczne, szczepienia, poradnictwo zdrowotne. Atutem jest dogodna lokalizacja w centrum Łodzi – po sąsiedzku w stosunku do uczelni, łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej, a dla studentów zagranicznych - personel obsługujący w języku angielskim.

Centrum świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ (konieczne złożenie deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu) w ramach ubezpieczeń i komercyjne - gwarantując najwyższą jakość i szybkie tempo realizacji wizyt.

ACM wykonuje bezpłatnie badania wstępne, wymagane przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz badania pracowników uczelni w ramach Medycyny Pracy.

ul. Wigury 19, Łódź
tel. 42 254 96 00


www.swietarodzina.com.pl

www.facebook.com/ZdrowiePoStudencku

www.facebook.com/CentrumMedyczneSzpitalSwRodziny

created by: Strony Internetowe Łódź