Wesołych Świąt

ZSP w Głuchowie pod Patronatem naszej Uczelni

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi objęła patronatem naukowym Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie. 26 maja 2017 r. Rektor Uczelni prof. WSBiNoZ dr Teresa Janicka –Panek oraz Dyrektor ZSP Pani Honorata Chojnacka, w obecności Starosty Powiatu Skierniewickiego Mirosława Beliny,  podpisały oficjalne porozumienie o współpracy między placówkami. W ramach umowy uczniowie będą mogli  bezpłatnie korzystać z warsztatów prowadzonych przez wykładowców WSBiNoZ oraz uczestniczyć w przedsięwzięciach organizowanych przez Uczelnię. Już 22 czerwca młodzież ze szkoły w Głuchowie będzie miała okazję zwiedzić „Medyka”, obejrzeć pracownie oraz poznać ofertę kształcenia.

Podpisanie umowy było częścią uroczystości „Spotkanie po latach” , w której wzięli udział byli dyrektorzy i nauczyciele ZSP w Głuchowie, pamiętający jej początki i tworzący historię szkoły. Spotkanie uświetnił występ braci Kaczmarków oraz zespołu ludowego Głuchowiacy