Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Zawieszenie funkcjonowania Uczelni do 10 kwietnia

« wróć

Szanowni Państwo, Wykładowcy, Pracownicy oraz Studenci,

 

W związku z ogłoszeniem przez Premiera Mateusza Morawieckiego stanu epidemii w Polsce, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego postanowiło o przedłużeniu zawieszenia funkcjonowania uczelni do dnia 10 kwietnia 2020 r.

 

Wicepremier i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Jarosław Gowin podkreślił natomiast, że jest to zawieszenie funkcjonowania uczelni, a nie ich zamknięcie. Obowiązkowa jest zatem praca i kształcenie online.

 

Stosując się do zaleceń oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo przypominamy zatem, że wszystkie zajęcia dydaktyczne, zgodnie z programem studiów odbywają się obecnie na Platformie Moodle. Bardzo prosimy Państwa, abyście na bieżąco logowali się na Platformie Moodle i aktywnie uczestniczyli w zajęciach.

 

W tym wyjątkowym i trudnym dla naszej społeczności akademickiej okresie, bardzo dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wsparcie i zrozumienie. Jesteśmy przekonani, że wspólnie przetrwamy niecodzienną dla nas wszystkich sytuację i w dalszym ciągu będziemy się wspierać, by z sukcesem móc zakończyć bieżący rok akademicki.

 

Życzymy zdrowia i spokoju!

Władze Uczelni

 

Informacje z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

 

 

 

 

 

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź