Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

XIII Ogólnopolska Konferencja Masażu

« wróć

Ponad 160 osób – masażystów, fizjoterapeutów, lekarzy oraz uczniów i nauczycieli masażu z całej Polski – wzięło udział w XIII Ogólnopolskiej Konferencji Masażu zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

 

W tym roku konferencja odbywała się pod hasłem „Masaż wyzwaniem dla  współczesnej medycyny i kosmetologii”. W uroczystej inauguracji obrad wzięły udział władze Uczelni oraz Goście Specjalni: Mieczysław Nowicki  Wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego i były minister sportu, dr Konrad Walczak Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM, dr Włodzimierz Ziółkowski Dziekana Wydziału Pedagogiki i Promocji Zdrowia z Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności oraz dr Marcin Szczepanik Prezes Łódzkiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

 

W tym roku konferencję uświetnili swoją obecnością także Goście z Uczelni Partnerskiej na Ukrainie, wykładowcy z Lwowskiego Zawodowego Collegu Hotelowo-Turystycznego i Restauracyjnego Serwisu: prof. Irina Kondratyk, prof. Irina Stasiw oraz prof. Olga Bogonis.

 

Tradycyjnie już podczas inauguracji wręczono nagrody osobom i instytucjom, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i popularyzacji masażu w Polsce. W tym roku Kapituła Konkursu pod Przewodnictwem Pana dr Pawła Piątkowskiego postanowiła wyróżnić: Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu, dr Jadwigę Winklerową (pośmiertnie) oraz dra Krzysztofa Gieremka.

 

Miłym zaskoczeniem było także wręczenie nagrody specjalnej dla naszej Uczelni za szereg inicjatyw przyczyniających się do podnoszenia jakości kształcenia w dziedzinie fizjoterapii oraz masażu.

 

Wykłady urozmaicone zostały interesującymi pokazami różnych technik masażu oraz warsztatami. Wydarzeniem towarzyszącym był Ogólnopolski Konkurs Wiedzy i Umiejętności z Masażu.

 

Konferencja odbywała się pod honorowym Patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Prezydenta Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej oraz Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Sponsorami Konferencji były firmy: Habys, Lurgus, BTL, Tromed, Meden-Inmed, Merz, Guna oraz Modern Insurance.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim prelegentom, gościom oraz uczestnikom za obecność i zapraszamy za rok!

 

created by: Strony Internetowe Łódź