Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

XII Konferencja Masażu za nami!

« wróć

Ponad 150 osób – masażystów, fizjoterapeutów, kosmetologów oraz uczniów i nauczycieli masażu z całej Polski – wzięło udział w XII Ogólnopolskiej Konferencji Masażu zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

W tym roku konferencja odbywała się pod hasłem „Masaż w świetle współczesnej medycyny i kosmetologii”. W uroczystej inauguracji obrad wzięły udział władze Uczelni oraz Goście Specjalni: Mieczysław Nowicki  Wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego i były minister sportu, dr Konrad Walczak Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM, dr Włodzimierz Ziółkowski Dziekana Wydziału Pedagogiki i Promocji Zdrowia z Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności oraz dr Marek Kilijański Prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

Tradycyjnie już podczas inauguracji Konferencji wręczono nagrody osobom i instytucjom, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i popularyzacji masażu w Polsce.

W tym roku Kapituła Konkursu pod Przewodnictwem Pana dr Pawła Piątkowskiego postanowiła wyróżnić: Pana dr Marcina Wytrążka, Pana dr Ryszarda Pawelca oraz Zachodniopomorskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie. Uhonorowani odebrali statuetki ufundowane przez firmę Habys (wieloletniego Partnera Konferencji) oraz pamiątkowe dyplomy.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się towarzyszące obradom warsztaty z zakresu masażu w problemach stóp, masażu w migrenach i bólach głowy oraz manualnego liftingu twarzy.

Konferencja odbywała się pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej oraz Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

 

created by: Strony Internetowe Łódź