Wydział Zamiejscowy w Rybniku otwarty!

21 lutego 2018 r. Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi oficjalnie otworzyła Wydział Zamiejscowy w Rybniku. W uroczystości wzięły udział władze Uczelni, dyrektor Wydziału Pan Janusz Rosa oraz zaproszeni goście: posłowie, dyrektorzy rybnickich domów kultury, dyrektorzy szkół oraz uczniowie.

- Cieszę się, że w Rybniku powstał nowy ośrodek akademicki, który będzie służył całej społeczności. Życzę przyszłym studentom Wydziału Zamiejscowego powodzenia i sukcesów w dążeniu do samorealizacji – mówił podczas uroczystości Pan Marek Krząkała Poseł na Sejm RP.

List gratulacyjny od Pana Grzegorza Janika odczytała Pani Katarzyna Porębska z biura poselskiego Posła.

- Otwarcie Wydziału Zamiejscowego w Rybniku to wyjątkowy moment w historii Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, będący dowodem na to, że Uczelnia stale rozwija się, poszerza swoją ofertą i otwiera się na nowych studentów – mówił Pan Janusz Rosa, dyrektor Wydziału.

Uroczystość uświetnił wykład JM Rektora dr. hab. prof. WSBiNoZ Teresy Janickiej Panek pt. „Edukacja – jest w niej ukryty skarb”.

W Wydziale Zamiejscowym WSBiNoZ w Rybniku będą prowadzone studia I stopnia na kierunku PEDAGOGIKA. Zajęcia będą odbywać na miejscu w Rybniku w siedzibie Ośrodka Doskonalenia Kadr Pedagogiczno-Menedżerskich Helios, z którym Uczelnia współpracuje od kilku lat i prowadzi studia podyplomowe.

Rekrutacja na studia w Wydziale Zamiejscowym rozpocznie się na początku maja.

Osoby zainteresowane mogą kontaktować się osobiście, mejlowo lub telefonicznie:

Ośrodek Doskonalenia Kadr Pedagogiczno-Menedżerskich HELIOS

ul. Wysoka 25, Rybnik