Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Współpraca z Poradnią Dietetyczną „Szczypiorek”

« wróć

Do grona Partnerów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi dołączyła Poradnia Dietetyczna „Szczypiorek” prowadzona przez Panią mgr Paulinę Lenart.

Współpraca z Poradnią będzie obejmowała między innymi wspólne inicjatywy edukacyjne, wzajemny przekaz informacji o organizowanych konferencjach, sympozjach, drzwiach otwartych i innych wydarzeniach naukowych i oświatowych, organizację warsztatów wraz z promocją Uczelni na terenie Instytucji oraz udział Poradni w konkursach organizowanych przez Uczelnię.

Poradnia Dietetyczna „Szczypiorek”  powstała z myślą o pacjentach, którzy chcą zmienić swój styl życia oraz sposób odżywiania się. Głównym założeniem pracy z pacjentem jest trwałe ukształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych i skuteczne wykorzystanie ich w życiu codziennym. Ideą Poradni jest sentencja „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem.” (Hipokrates).

Oferta Poradni jest skierowana między innymi do osób:   zdrowych, pragnących zmienić swój styl życia/odżywiania, polepszyć samopoczucie, a także swój wygląd,  zmagających się z nadwagą, cierpiących na choroby dietozależne (otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, osteoporoza, nowotwory),    kobiet planujących zajść w ciąże, kobiet w ciąży i karmiących,  dla dzieci i młodzieży,  uprawiających aktywność fizyczną, sportowców, chcących zwiększyć wydolność organizmu.

www.poradniaszczypiorek.pl

created by: Strony Internetowe Łódź