Przedłużenie rekrutacji!

Przeniesienie z innej uczelni

Współpraca z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej

« wróć

Kanclerz WSBiNoZ Michał Orski oraz płk. Jacek Lenart Dyrektor Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi podpisali porozumienie o współpracy w zakresie projektów społeczno-edukacyjnych oraz organizacji praktyk zawodowych dla studentów  w jednostkach podległych Inspektoratowi.

Obie strony zadeklarowały chęć organizacji wspólnych przedsięwzięć, szkoleń oraz konferencji a także promocję inicjatyw dotyczących szeroko pojętej profilaktyki zagrożeń społecznych, prewencji kryminalnej i resocjalizacji.

Współpraca Uczelni z Okręgowym Inspektoratem  Służby Więziennej będzie  realizowana w ramach kierunku pedagogika a także bezpieczeństwo wewnętrzne, które znajdzie się w ofercie WSBiNoZ w nowy roku akademickim.

created by: Strony Internetowe Łódź