Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

WSBiNoZ partnerem Beauty Innovation 2018

« wróć

Beauty Innovations 2018 to jedna z najważniejszych imprez branżowych w Polsce, odbędzie się 12 czerwca w hotelu Andel’s by Vienna House w Łodzi. 

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi znalazła się w gronie Oficjalnych Partnerów tego wydarzenia.

Beauty Innovations - Forum Branży Kosmetycznej skierowane jest do właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych oraz dystrybuujących produkty kosmetyczne; pracowników laboratoriów, działów badawczo-rozwojowych, działów produkcji, kontroli jakości, osób zajmujących się marketingiem w firmach kosmetycznych; firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, etykiet, opakowań; przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz wszystkich zainteresowanych branżą kosmetyczną.

W tym roku poruszana tematyka będzie dotyczyć m.in. Ustawy o produktach kosmetycznych, media marketingu oraz kanału nowoczesnego, trendów w opakowaniach, mikrobiomu skóry, innowacyjnych składników używanych w kosmetykach i wielu innych tematów.

Beauty Innovations 2018 to również doskonała okazja do zapoznania się - podczas części targowej - z ofertą innych firm związanych z branżą kosmetyczną.

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

created by: Strony Internetowe Łódź