Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Szkolimy się dla Was!

« wróć

W związku z szerokim wykorzystaniem usługi Microsoft TEAMS w procesie dydaktycznym w semestrze zimowym, dokładamy starań, aby jakość prowadzonych w ten sposób zajęć stała na najwyższym poziomie. Miło nam poinformować, że zaplanowaliśmy profesjonale szkolenia dla wszystkich wykładowców Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi z obsługi Microsoft TEAMS.

 

Szkolenie obejmie tematykę wykorzystania TEAMS do działań edukacyjnych oraz funkcjonalności tej usługi w zakresie organizowania spotkań online ze studentami, aktywizacji uczestników spotkań itp.

 

Microsoft Teams jest obecnie jedną z najlepiej ocenianych platform do komunikacji zdalnej na świecie. Z tego narzędzia korzystają największe firmy w Polsce i na świecie. Niewątpliwym atutem Microsoft Teams jest możliwość synchronicznego kontaktu z wykładowcą, prowadzenie dyskusji i praca w podgrupach z innymi studentami.

 

Zaplanowane szkolenie jest więc kolejnym działaniem Uczelni zmierzającym do rozwijania i wzmacniania e-learningu w WSBiNoZ. Dzięki szkoleniu WSBiNoZ uzyska certyfikat potwierdzający wysoką jakość użytkowania Microsoft TEAMS.

 

created by: Strony Internetowe Łódź