Wesołych Świąt

Szkolimy się dla Was!

W związku z szerokim wykorzystaniem usługi Microsoft TEAMS w procesie dydaktycznym w semestrze zimowym, dokładamy starań, aby jakość prowadzonych w ten sposób zajęć stała na najwyższym poziomie. Miło nam poinformować, że zaplanowaliśmy profesjonale szkolenia dla wszystkich wykładowców Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi z obsługi Microsoft TEAMS.

Szkolenie obejmie tematykę wykorzystania TEAMS do działań edukacyjnych oraz funkcjonalności tej usługi w zakresie organizowania spotkań online ze studentami, aktywizacji uczestników spotkań itp.

Microsoft Teams jest obecnie jedną z najlepiej ocenianych platform do komunikacji zdalnej na świecie. Z tego narzędzia korzystają największe firmy w Polsce i na świecie. Niewątpliwym atutem Microsoft Teams jest możliwość synchronicznego kontaktu z wykładowcą, prowadzenie dyskusji i praca w podgrupach z innymi studentami.

Zaplanowane szkolenie jest więc kolejnym działaniem Uczelni zmierzającym do rozwijania i wzmacniania e-learningu w WSBiNoZ. Dzięki szkoleniu WSBiNoZ uzyska certyfikat potwierdzający wysoką jakość użytkowania Microsoft TEAMS.