Szkolenie dla studentów Dietetyki

Szkolenie dla studentów WSBiNoZ w Łodzi dla kierunku Dietetyka I i II stopnia

1. „Żywienie w wybranych chorobach autoimmunologicznych”.

Szkolenie da odpowiedź na postawione poniżej pytania:

Czy w chorobie Hashimoto należy wyeliminować gluten oraz nabiał? Czy dieta przeciwzapalna naprawdę działa? Odpowiednie żywienie jest znaczące we wspomaganiu leczenia chorób autoimmunologicznych. W trakcie szkolenia poznasz patogenezę, etiologię zalecenia dotyczące żywienia oraz praktyczne wskazówki dotyczące postępowania dietetycznego z osobami z chorobą Hashimoto i nieswoistymi zapaleniami jelit.

Ilość godzin: 8h lekcyjnych (2x po 4h)

Szkolenie odbędzie się w dniach:

13.03.19 godz. 16.15 – 19.30 sala 205

20.03.19 godz. 16.15 – 19.30 sala 205

Zapisy do 25.02.19 – proszę o wysłanie swojego zgłoszenia (imię, nazwisko, nr indeksu, rok studiów, tryb studiów) na adres a.gutowska@medyk.edu.pl

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Koszt dla studentów WSBiNoZ : 75zł /przy zapisie co najmniej 15 osób

Szkolenie poprowadzi dietetyk - mgr Adrian Kwaśny (Magister dietetyki, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Edukator zdrowia, prelegent szkoleń, czynny zawodowo dietetyk. Wielokrotnie uczestniczył w konferencjach Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej. Jego zainteresowania skupiają się wokół dietetyki klinicznej, ze szczególnym uwzględnieniem dietoterapii chorób autoimmunologicznych oraz profilaktyki chorób układu krążenia. Systematycznie pogłębia wiedzę dotyczącą żywienia oraz zdrowego stylu życia).

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma Certyfikat odbycia szkolenia potwierdzony pieczęcią naszej Uczelni