Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Sukces Festiwalu Trychologicznego

« wróć

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu zorganizowała I Festiwal Trychologiczny. Uczelnia od kilku lat prowadzi studia z tej dziedziny - jest to jedna ze specjalności na kierunku kosmetologia.

W wydarzeniu wzięło udział blisko 100 osób! Festiwal stał się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń w dziedzinie trychologii. Poruszono wiele aspektów dotyczących problematyki skóry głowy i włosów, takich jak wpływ odżywiania, rola diety a także psychiki człowieka.

 

Ciekawym prelekcjom towarzyszyły prezentacje marek trychologicznych oferujących profesjonalne produkty i sprzęty specjalistyczne dedykowane trychologii  (m.in. Kin Cosmetics Mon Rin, Biomol-Med, Alcantra, Mediceuticals, DSD, Nubea, Hair-med).

 

Patronat honorowy nad Festiwalem objęła Pani Alicja Gondek - Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

- Trychologia jest dziedziną intensywnie rozwijającą się w ostatnich latach w Polsce i każde takie wydarzenie, które promuje trychologię, zarówno wśród osób, które będą się zajmować tą dziedziną jak i wśród społeczeństwa, popieram z całego serca - mówiła Pani Alicja Gondek.

 

Podczas Festiwalu zorganizowano także zbiórkę charytatywną na rzecz chorego synka absolwentki naszej Uczelni. W imieniu rodziców dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę!

 

Dziękujemy także wszystkim uczestnikom, prelegentom, partnerom i sponsorom Festiwalu za udział, wsparcie i wkład merytoryczny! Już dziś zapraszamy Państwa za rok!

 

Poniżej relacja z Festiwalu w TV TOYA

 http://tvtoya.pl/news/show/22175?fbclid=IwAR3B0N46GG2mjw7DYjfpt5X5D2KoPpeSBOiwnh7NiKCtwIR8pKNsfO-k0fE

created by: Strony Internetowe Łódź