Stypendia Programu PO WER Program Operacyjny Wiedza, Edukacja, Rozwój

Projekt Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój i wspiera mobilność ponadnarodową studentów.

Celem głównym projektu jest pomoc studentom niepełnosprawnym oraz studentom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, chcącym wyjechać na stypendium Erasmus +, aby zrealizować część programu kształcenia w zagranicznej uczelni.

Środki finansowe z Programu PO WER są przeznaczone na stypendia dla:

1. Studentów WSBiNoZ w Łodzi wyjeżdżających na studia do krajów członkowskich Unii Europejskiej otrzymujących stypendia socjalne.
  2. Studentów niepełnosprawnych WSBiNoZ w Łodzi przy wyjazdach na studia lub praktykę do krajów członkowskich Unii Europejskiej.