Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Studiuj psychologię w WSBiNoZ!

« wróć

Zapraszamy na jednolite studia magisterskie na kierunku PSYCHOLOGIA!

Nasze atuty to nowoczesny program kształcenia,  wyjątkowe specjalności oraz bogaty program stypendialny, w tym możliwość odbycia praktyk i staży za granicą w ramach programu Erasmus +.

 

Co ważne w naszej Uczelni możesz studiować PSYCHOLOGIĘ w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym oraz online!

 

Psychologia to dziedzina stworzona dla osób, które pragną pomagać innym. Podczas studiów zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat mechanizmów funkcjonowania psychiki ludzkiej, a także poznasz techniki pomocy innym ludziom. Jeśli czujesz, że emocjonalne wsparcie i empatię masz we krwi, a pomaganie innym w ich życiowych trudnościach daje Ci satysfakcję, to studia psychologiczne pomogą Ci rozwinąć te umiejętności i wyposażą Cię w formalne możliwości wykonywania tego zawodu.

Dziedzin psychologii jest wiele. Wyróżnia się psychologię kliniczną, pracy, biznesu, społeczno – wychowawczą. Każda z nich stwarza inne możliwości rozwoju zawodowego. Psycholog to nie jedynie ktoś siedzący w gabinecie terapeutycznym, ale osoba mogąca pracować w wielu placówkach od szpitali, przez poradnie, wojsko, policję, po działy marketingu i HR w różnych firmach. Wybór jest naprawdę bardzo szeroki.

 

Zapisz się już dziś! Zapraszamy!

 

created by: Strony Internetowe Łódź