Spotkanie z marką Lovely Cosmetics.

30 listopada 2018 w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu odbyło się sympozjum na temat peelingów nowej generacji w aspekcie pielęgnacji skóry z trądzikiem pospolitym, różowatym i skóry wrażliwej. Studenci mieli wyjątkową okazję spotkania z włoską marką Lovely Cosmetics oraz jej twórcami: Stefano Luzi Crivellini oraz Dr. Federico Caliari.

Firma Lovely Cosmetics prezentuje zupełnie nową, innowacyjną koncepcję pielęgnacji skóry, w zakresie peelingów medycznych. Profesjonalne kosmetyki do twarzy Lovely Cosmetics powstały w oparciu o szereg badań i nowoczesnych formuł kosmetycznych w laboratoriach Lovely Cosmetics. Preparaty profesjonalne do twarzy powstały jako element szeregu zabiegów w nowoczesnej technologii, które nie tylko leczą czy zapobiegają problemom, odżywiają i nawilżają skórę, ale także napinają ją, poprawiają spoistość, zwartość i gęstość oraz nadają jej młodszy wygląd i blask jak po inwazyjnych zabiegach medycznych. Elementem sympozjum był również pokaz profesjonalnego zabiegu przeprowadzonego przez mgr Monikę Bogdańską . Takie spotkania dają możliwość nie tylko pogłębiania wiedzy, ale przede wszystkim podnoszenia kompetencji.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z tego wydarzenia.