Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Reaktywuj swoją karierę!

« wróć

Byłeś studentem WSBiNoZ lub innej uczelni wyższej? Reaktywuj swoją karierę i wróć na studia od nowego roku akademickiego 2020/2021!

 

W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu właśnie ruszyła akcja „Reaktywuj swoją karierę”. Program ten jest skierowany do wszystkich osób, które były studentami i z różnych przyczyn przerwały kształcenie. Teraz mają szansę rozpocząć naukę jeszcze raz!

 

Dla osób, które zdecydują się na ponowne podjęcie studiów w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi do 30.09.2020, oferujemy atrakcyjne zniżki w czesnym!

 

150 zł mniej przez 6 miesięcy lub 12 miesięcy!

 

W razie dodatkowych pytań, czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z pracownikiem Biurem Rekrutacji, który pomoże w dopełnieniu wszelkich formalności oraz odpowie na ewentualne pytania.

 

Z roku na rok WSBiNoZ dynamicznie rozwija się, poszerza swoją ofertę oraz inwestuje w rozbudowę i modernizację infrastruktury, zyskując nowe profesjonalne pracownie specjalistyczne i sale wykładowe. Poszerza się także grono doświadczonych Wykładowców oraz Partnerów Uczelni, firm i instytucji, które współpracują z WSBiNoZ. Wszystko to sprawia, że wykształcenie oraz praktyki odbyte w trakcie studiów w naszej Uczelni gwarantują zdobycie wymarzonej pracy i sukces zawodowy.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt osobisty w siedzibie Uczelni przy ul. Piotrkowskiej 278 w Łodzi lub kontakt telefoniczny z Biurem Rekrutacji pod numerem telefonu  (42) 683-44-18.

 

Dołącz do nas!

created by: Strony Internetowe Łódź