Psychologia - "Studia z przyszłością"

Z dumą i satysfakcją informujemy, że kierunek Psychologia studia jednolite magisterskie otrzymał prestiżowy Certyfikat i Znak Jakości „Studia z przyszłością” w V edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością”!

Według komisji konkursowej otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem zaangażowania uczelni w realizację kształcenia według nowoczesnych i innowacyjnych standardów akademickich, dobrze odpowiadających na potrzeby rynku pracy.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 10 marca 2020 w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie k/Warszawy.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Dodajmy, że w Uczelnia posiada już Certyfikaty "Studia z przyszłością" na kierunku kosmetologia i dietetyka, uzyskane w 2018 i 2019 roku.