Wesołych Świąt

Przynieś pluszaka dla Strażaka

Samorząd Studentów WSBiNoZ wraz z opiekunem zapraszają do zbiórki maskotek pod hasłem:

"Przynieś pluszaka dla Strażaka"!

Zbiórka będzie trwała od 16 do 30 listopada! Pluszowe zabawki można przynosić do dziekanatu (część biblioteczna). Mogą być nowe, ale także używane w dobrym stanie i odświeżone.

Zebrane maskotki trafią do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi i będą pomagać Strażakom podczas interwencji, w których poszkodowane są dzieci!

Misie mają wielką MOC: pomagają najmłodszym zminimalizować stres i odbudować poczucie bezpieczeństwa. Ważne jest także to, że w momencie ciężkiego przeżycia odwracają uwagę dzieci od drastycznych scen.

Zapraszamy Was do włączenia się do akcji! Stwórzmy razem sztab misiowych ratowników!