PRAWO – nowość w WSBiNoZ

Jednolite studia magisterskie na kierunku PRAWO to nowość w ofercie Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Studia będą trwały 5 lat i będą miały profil praktyczny. Uczelnia planuje trzy tryby studiowania: stacjonarnie, niestacjonarne oraz ON LINE.

Podczas studiów studenci mają możliwość dokonania wyboru jednej z trzech specjalności, które umożliwiają zdobycie specjalistycznej wiedzy i podwyższenie kwalifikacji w wąskich obszarach prawa. Studia umożliwiają podjęcie aplikacji: sędziowskiej, adwokackiej, prokuratorskiej, radcowskiej, notarialnej czy referendarskiej.

Specjalności do wyboru:

• PRAWO MEDYCZNE
  • PRAWO SĄDOWE
  • PRAWO FINANSOWO-GOSPODARCZE Z ELEMENTAMI PRAWA PODATKOWEGO

Koszt miesięczny studiów to

450 zł – studia stacjonarne

400 zł – studia niestacjonarne

Studia realizowane są z użyciem nowoczesnych form kształcenia, tj. warsztaty czy projekty, podczas których studenci pracują z aktami, rozwiązują kazusy, sporządzają opinie prawne, redagują umowy cywilnoprawne i gospodarcze, piszą pisma procesowe, a także podczas których odbywają się symulacje rozpraw sądowych. Studia prowadzone są również w rzeczywistości wirtualnej, w ramach gier edukacyjnych dla przyszłych prawników.

Zapisz się już dziś! (kliknij)