Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Otwarcie nowej pracowni

« wróć

W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi uroczyście otwarto nową pracownię kosmetologiczną pod patronatem marki Peel Mission. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał Kanclerz WSBiNoZ Michał Orski oraz Główny Szkoleniowiec marki Peel Mission mgr Agnieszka Kowalska.

 

Studenci kosmetologii zyskali kolejną, profesjonalnie wyposażoną pracownię, w której będą odbywać zajęcia praktyczne, a także prowadzić badania nad skutecznością zabiegów z wykorzystaniem produktów marki Peel Mission. 

 

- Jest to wyjątkowy dzień w historii naszej Uczelni, ponieważ nie tylko powiększyliśmy naszą infrastrukturę, ale także rozpoczynamy nowy rozdział, nowej współpracy z marką, którą wiedzie prym, jeśli chodzi o złuszczanie kwasami - mówiła podczas otwarcia mgr Anna Drobnik, Wicekanclerz ds. rozwoju kosmetologii.

 

- Szczycimy się, że jesteśmy polską marką, ponieważ w tej chwili na całym świecie polskie produkty są coraz bardziej doceniane
i rekomendowane
- mówiła mgr Agnieszka Kowalska, główny szkoleniowiec marki Peel Mission. - Od kilku lat posiadamy certyfikat ISO, który jest świadectwem, że nasze produkty wytwarzamy zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami.

 

Nawiązanie współpracy i pozyskanie przez Uczelnię Partnera Biznesowego to także nowe możliwości i perspektywy rozwoju dla studentów.

 

- Dzięki tej współpracy rozpoczynamy badania, które będą prowadzone przez naszych studentów. Będą oni sprawdzali skuteczność zabiegów, parametrów skóry z wykorzystaniem produktów Peel Mission - mówiła mgr Drobnik.

 

Firma przekazała także Uczelni wysoko specjalistyczny sprzęt do wodorowego oczyszczania skóry, z którego studenci będą mogli korzystać na zajęciach praktycznych.

 

- Nauka, wiedza i doświadczenie to podstawowe filary marki Peel Mission. Tworzymy innnowacyjne, efektywne produkty i myślę, że współpraca będzie wartościowa dla obu stron - podsumowała Pani Kowalska. - Studenci będą mieli większe szanse rozwoju poprzez uczestnictwo w badaniach, co z pewnością zaaowocuje w przyszłością szansą na szybkie zatrudnienie.

 

Po oficjalnej części spotkania studenci wzięli udział w szkoleniu z najnowszego zabiegu marki - Depigen, dedykowanego skórom z przebarwieniami.

 

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi jest jedyną Uczelnią w Polsce, która może poszczycić się nawiązaniem współpracy z marką Peel Mission.

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź