Wesołych Świąt

Neurobiznes w kosmetologii

Drodzy Studenci, Absolwenci i wszyscy zainteresowani tematyką, zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z Justyną Bielenda

„Neurobiznes w Kosmetologii” w dniu 7.06.2019

Podczas inspirującego spotkania dowiesz się:

• Jakie jest najważniejsze narzędzie w biznesie,  wykorzystywane w Europie Zachodniej!
  • Narzędzie, które codziennie jest wykorzystywane przez znane marki w celach sprzedażowych oraz marketingowych.
  • Każdy kto pozna biostrukturę mózgu , nauczy się jak budować swoją indywidualną ścieżkę kariery oraz rozwoju, zgodne z jego genetyką
  • Pokażemy jak znajomość biostruktury mózgu będzie można wykorzystać do budowania potęgi na rynku w konkretnej branży!
  • Justyna Bielenda przedstawi funkcjonowanie biostruktury mózgu. Opowie o tym, że mózg dzieli się na 3 kolory, pokaże ze dzięki temu można poprawić komunikację w firmie jak również w życiu prywatnym.
  • Zostanie pokazane dlaczego podejmujemy pewne decyzje zakupowe, oraz jak biostruktura wpływa na nasze zachowania.
  • Zostaną przedstawione 4 kroki:

Krok 1 – Klucz do Poznania Siebie,

Krok 2 – Klucz do poznania drugiego człowieka,

Krok 3 – klucz do poznania klienta,

Krok 4–  Klucz do przywództwa i budowania zespołu.

• Każdy produkty, usługa, pomieszczenie ma przypisany dany kolor w biostrukturze mózgu. Komunikaty zarówno prasowe, social media, reklamy TV formułowane są według danego koloru biostruktury mózgu, co wpływa na sprzedaż i podjęcie decyzji o zakupie.

Prowadząca:

Justyna Bielenda
19 lat doświadczenia – Trener Biznesu w branży HR, sprzedaży B2B, Coach ICF, szkoleniowiec Structogram Polska, wieloletni praktyk w branży Beauty. Autorka książki „5 powodów dla których zamkniesz Beauty Biznes” oraz programu Expansion by Justyna Bielenda – wspomaga właścicieli i menadżerów branży Beauty w rozwoju, zarządzaniu biznesem Beauty w celu odzyskania rentowności biznesu, odzyskaniu wolności zawodowej oraz osobistej. Motywator i coach prowokacyjny. Na swoim koncie posiada założenie sieci salonów oraz spa, projekty rozwoju osobistego – „Boginie życia” „Leadership” z Iwoną Guzowską. Założycielka BEAUTY COACH ACADEMY.

Temat : Neurobiznes w kosmetologii.
Czas : 2 h
Godzina : 11:00
Data : 07.06.2019

Miejsce AULA PRZY UL.PIOTRKOWSKIEJ