Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

« wróć

Rektor, Senat, Studenci oraz zaproszenie goście wzięli udział w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Nowy Rok Akademicki Uczelnia rozpoczyna z nowym Rektorem, którym został prof. WSBiNoZ dr Wojciech Welskop.

 

Pełniąca do tej pory obowiązki Rektora prof. WSBiNoZ dr Teresa Janicka-Panek objęła natomiast stanowisko Wicekanclerza ds. rozwoju.

Uczelnia dynamicznie się rozwija, prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: dietetyka, kosmetologia, pedagogika, psychologia i studia podyplomowe, a od nowego roku akademickiego 2019/2020 wzbogaciła swoją ofertę  także o jednolite studia magisterskie na kierunku prawo.

 

Jednym z najważniejszych momentów uroczystości było ślubowanie, które złożyli nowo przyjęci studenci, stając się tym samym pełnoprawnymi członkami akademickiej społeczności WSBiNoZ.

Uroczystość była także okazją do uhonorowania pracowników, którzy swoją postawą, zaangażowaniem i pracą w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju „Medyka”.

 

Szczególne dyplomy uznania - z okazji 10-lecia pracy, wręczono Kanclerzowi Panu Michałowi Orskiemu, a także dr Bogusławie Kowackiej, dr Iwonnie Michalak, dr Ewie Nowackiej, dr Katarzynie Poznańskiej-Kurowskiej oraz mgr Piotrowi Janczowi.

Nagrodę specjalną Rektora odebrał natomiast prof. WSBiNoZ dr Wojciech Welskop.

 

Ponadto władze Uczelni postanowiły wyróżnić także: dr Aleksandrę Słodką, dr Natalię Wittek-Smorąg, Martę Grochalę, Agnieszkę Stasiak, Agnieszkę Pacochę, Joannę Komorek oraz Katarzynę Wanderską.

 

Tradycyjnie także wręczono wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe oraz pracę na rzecz promocji WSBiNoZ.

 

Uroczysta inauguracja Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi odbyła się w salach konferencyjnych Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej,  a wykład inauguracyjny pt.: „Współczesna polityka oświatowa (w Ukrainie i w Polsce) w kontekście globalizacji i eurointegracji" wygłosiła prof. zw. dr hab. Nella Nyczkałło z Narodowej Akademii Pedagogicznych Nauk Ukrainy.

created by: Strony Internetowe Łódź