Ekskluzywne szkolenie w Medyku

12 i 13 marca Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi gościła dyrektorów i menadżerów Hoteli SPA&Wellness z całej Polski, którzy przyjechali do Łodzi na szkolenie SPA Revenue Management.

Szkolenie organizowane przez SPA Professionals prowadziła Anna Tafelska, wieloletni praktyk hotelarz, wykładowca WSBiNoZ z zakresu sprzedaży, marketingu i zarządzania przychodami SPA oraz dyrektor ds. współpracy z hotelami marki Klapp Cosmetics.

Przez dwa dni uczestnicy spotkania uczyli się m.in. jak skonstruować ofertę, aby była czytelna i skuteczna sprzedażowo,   konstruować pakiety SPA, zastosować system wynagrodzeń, planować budżet SPA, wyliczyć rentowność salonu i pozyskiwać klientów.

Szkolenie uświetniły warsztaty w pracowni kosmetologicznej KLAPP, podczas którego studentki kierunku kosmetologia Medyk wykonywały profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne.