Rekrutacja trwa!

Dostęp do listy tytułów na platformie IBUK LIBRA

« wróć

Szanowni Studenci,

od 1 marca 2017 uruchomiliśmy dostęp do nowej listy tytułów w Ibuku Librze (49 publikacji wykupionych i 100 darmowych). Wejście do dostępnych książek (z sieci uczelni) na stronie http://libra.ibuk.pl. lub z poza Uczelni.

Poniżej aktualna instrukcja dla użytkowników serwisu:

Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracyz książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK. Dostęp do publikacji spoza sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece.

UWAGA:

Aby móc korzystać z zaawansowanych funkcjonalności, należy jednorazowo utworzyć swoje osobiste konto myIbuk.

created by: Strony Internetowe Łódź