Film interaktywny

więcej

Start rekrutacji

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Babski zlot w Medyku

« wróć

W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu odbył się "Babski Zlot", czyli impreza towarzysząca ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Kobieta w Biegu".

 

Uczestniczki spotkania - ponad 70 Pań - mogły wysłuchać ciekawych wykładów dotyczących profilaktyki raka piersi oraz pielęgnacji skóry. Pani prof. nadzw. Agnieszka Kołacińska - chirurg onkolog, opowiedziała o uwarunkowaniach genetycznych i społecznych zachorowań na nowotwory u kobiet z różnych części świata - Azji, Europy i Ameryki. Wskazała też najbardziej skuteczne obecnie metody profilaktyki a także plusy i minusy badań diagnostycznych.

 

Dr n. farm. Roman Modranka rozwinął temat starzenia się skóry u Pań w różnym wieku oraz przedstawił aktualne zalecenia dotyczące skutecznej pielęgnacji ciała. Przekazał także cenne wskazówki, czym kierować się przy zakupie kosmetyków, na co zwracać uwagę oraz czego unikać.

 

Miły akcentem na zakończenie "Babskiego Zlotu" był zabieg pielęgnacyjny dłoni i ust, które przygotowały dla wszystkich Pań studentki kosmetologii WSBiNoZ z Koła Naukowego Młodych Kosmetologów oraz wykład wprowadzający dr Marty Klimczyk Caryk o peelingach chemicznych.

 

"Babski zlot" był rozgrzewką przed łódzkim maratonem "Biegu kobiet", który odbędzie się już 12 maja w parku na Zdrowiu. Nasza Uczelnia jest w gronie Partnerów tego wydarzenia. 

Zapraszamy do udziału!

 

 https://kobietawbiegu.pl/pl/wydarzenie/bieg-kobiet-lodzi

 

 

created by: Strony Internetowe Łódź