Wesołych Świąt

Akcja charytatywna Samorządu Studenckiego.

Szanowni Studenci,

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i tradycyjną "gwiazdką" nasza Uczelnia postanowiła zorganizować akcję zebrania i przekazania drobnych upominków na rzecz:

1. Dzieci ze  Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Bł. Matki Celiny Borzęckiej w Mocarzewie oraz Szkoły Podstawowej im. Leokadii Ostrowskiej w Bobrownikach. Artykuły które będziemy zbierać w dn. 26.11.18 r – 16.12.18 r, to: artykuły papiernicze i piśmiennicze, słodycze,  maskotki.
  2. Schroniska dla zwierząt w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej 110. Artykuły, które zbieramy w dn. 30.11.18 r - 18.12.18 r to: karmy zwykłe jak i te specjalistyczne dla psów z alergiami pokarmowymi, puszki, konserwy oraz zabawki (tylko i wyłącznie z twardej, lanej gumy). Są to artykuły pierwszej potrzeby.

Wszystkie artykuły można zanosić do rektoratu - będzie tam wyznaczone specjalne miejsce.

Gwiazdka to wyjątkowy czas dla wszystkich, szczególnie dla dzieci. Wystarczy zrobić prezent dzieciom. Przed świętami liczy się każdy gest, nawet ten najdrobniejszy. Natomiast zbliżająca się zima i mrozy są trudnym czasem dla zwierząt. Tak niewielkim gestem możemy zapewnić im odrobinę ciepła w okresie świątecznym, gdy każdy potrzebuje odrobinę miłości. W związku z tym mamy nadzieję, że każdy z Was zaangażuje się w zbiórkę i powie o niej swoim znajomym. Darczyńcą może zostać każdy.

Za wszystkie przekazane produkty będę bardzo wdzięczna. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

Pozdrawiam, Kozłowska Sylwia

Przewodnicząca Samorządu Studenckiego