Wysokie stypendia z MON

więcej

Rekrutacja trwa

więcej

Bezpieczeństwo wewnętrzne

więcej

Kryminologia

więcej
Prawo
więcej
Psychologia
więcej
Dietetyka
więcej
Kosmetologia
więcej
Pedagogika
więcej

Akademickie Centrum Medyczne - Szpital Św. Rodziny

« wróć

Akademickie Centrum Medyczne to nowoczesny, wielospecjalistyczny zespół poradni dedykowany studentom. Zapewnia łatwy dostęp zarówno do lekarzy pierwszego kontaktu jak i specjalistów (ginekolog, okulista, alergolog, ortopeda, chirurg, urolog, gastroenterolog, endokrynolog i inni). Oferuje także usługi w ramach stomatologii, rehabilitacji, dietetyki. Dysponuje szerokim zapleczem diagnostycznym a także prowadzi liczne programy profilaktyczne, szczepienia, poradnictwo zdrowotne. Atutem jest dogodna lokalizacja w centrum Łodzi – po sąsiedzku w stosunku do uczelni, łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej, a dla studentów zagranicznych - personel obsługujący w języku angielskim.

 

Centrum świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ (konieczne złożenie deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu) w ramach ubezpieczeń i komercyjne - gwarantując najwyższą jakość i szybkie tempo realizacji wizyt. 

 

ACM wykonuje bezpłatnie badania wstępne, wymagane przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz badania pracowników uczelni w ramach Medycyny Pracy.

 

  • Wigury 19, Łódź

tel. 42 254 96 91                              

infolinia: 796-332-933                                   

www.swietarodzina.com.pl

www.facebook.com/ZdrowiePoStudencku

www.facebook.com/CentrumMedyczneSzpitalSwRodziny

 

created by: Strony Internetowe Łódź